Тури в Нувейбу

+3 дні

Гарячі тури в Нувейбу ❤️ Єгипет 2024

Нувейба

Гарячі тури в Нувейбу ❤️ Єгипет 2024

Нувейба - це курортна зона, яка тягнеться приблизно на 30 кілометрів на узбережжі Акабської затоки. Розташована в Південному Сінаї. Тур в Нувейбу - ця прекрасна пригода, яка допоможе не лише побачити усю красу Червоного моря, але і поринути в древню культуру бедуїнів і самобутність.

Путівки на відпочинок в Нувейбу з Києва

Нувейба знаходиться приблизно в 200 кілометрах від знаменитого курорту - Шарм-ель-Шейх. Від аеропорту до Нувейбы необхідно їхати близько двох годин. Увесь курорт можна умовно поділити на три зони: Табарин, безпосередньо Нувейба, Музейна. Нувейба-Табарин - це туристичний центр. Адже там багато готелів і є усе для хорошого відпочинку. Саме там ще живуть бедуїни. Нувейба-Музейна - це місце, де є порт, рибальське селище, а також це і діловий центр.

Готелі стоять не близько один до одного. Тут досить спокійно. Сюди їдуть у більшості випадків сімейні пари, тут цікаво тим, кому подобається самобутній життєвий бедуїнів устрій. Окрім цього, саме Нувейба - це те місце в Єгипті, з якого можна відправитися на екскурсії в інші країни. Наприклад, з порту їдуть прогулочні катамарани, які відвезуть вас в захоплюючу подорож між Сінаєм і Акабою. Тут також можна зробити поїздку на гору Мойсея, у Віфлеєм, в монастир св. Катерини.

Тур в Єгипет дуже часто має на увазі і поїздку в Нувейбу. Адже тут можна:

  • Спробувати унікальну місцеву кухню;
  • Сходити на цікавий шопінг;
  • Піти на дельфіновий пляж. Тут можна поплавати в кристально-чистій воді з дельфінами. Їх приручили бедуїни.
  • Також можна покататися на пляжі на коні. Чисте повітря, прекрасне Червоне море, дивовижний захід - усе це допоможе відчути себе найщасливішою людиною на Землі!

Багато туристів їдуть до Айн-ель-Фуртага - це оазис і зазвичай до нього вирушають на верблюдах. Якщо вам хочеться розслабитися, можна поїхати і до каньйонів (Кольоровому і Білому). Кольоровий каньйон багато туристів називають сьогоденням дивом. Адже він прихований від очей і дістатися туди непросто. Деякі туристи їдуть туди виключно на джипах, а потім йдуть пішки. Турист поступово проходить по пустелі, з каменями, піском і спускається в широку улоговину. Там ростуть квіти, що і зовсім дивовижне для цієї місцевості. Тріщина звужується і тільки одна людина може по ній пройти. І ось після нелегкого шляху людина бачить неписану красу: пісок, який укладається в цікаві форми, завиті, і при цьому він має незвичайний колір. Тут можна побачити фіолетовий, рожевий, червоний, темно-синій пісок.

Дайвінг в Нувейбі: що може бути краще!

Теплий клімат, піщані пляжі, готелі представницького класу - усе це робить відпочинок в Нувейбі дуже привабливим для туристів. Але особливо її люблять ті, кому подобається дайвінг. Це прекрасне місце створене для того, щоб помилуватися підводними красотами, адже тут дійсно є на що подивитися. Чиста вода і багатий водний світ дарують безліч позитивних емоцій, як початкуючому дайверові, так і професіоналові. Найпопулярніші місця для дайвінгу знаходяться в національному парку Рас-Мохаммед. Тому вам обов'язково треба мати дозвіл на дайвінг.

Також дайвери люблять і Голову диявола - це прекрасне місце, де можна попірнати, поплавати в численних каньйонах. Популярною є і Маангана - це стіна з коралів, яка тягнеться на 30 метрів. Там водяться різноманітні цікаві види риб.

Нувейба - це прекрасне місце, щоб відпочити, побачити щось нове. Путівки в Нувейбу - це прекрасна ідея для тих, хто любить теплі края і дику природу. А з турагенцією АНЕКС Тур відпочинок буде комфортним і приємним!

TelegramViber