Тури в Сафагу

+3 дні

Гарячі тури в Сафагу 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Сафага

Гарячі тури в Сафагу 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Курорт Сафага розташований на березі Червоного моря, на відстані 53 км від Хургади. На територію інших курортів і до населених пунктів можна доїхати громадським транспортом. Досвідчені туристи відмічають особливу доброзичливість і щиру гостинність до приїжджих з боку місцевого населення. Окрім курортної зони в місті є декілька великих родовищ фосфатів, а також торговий і пасажирський порти.

Кліматичні умови курорту Сафага

Розташування в субтропічній зоні обіцяє жарке сонячне літо з температурою до +40°C. У зимові місяці стає помітно прохолодніше: якщо вдень повітря прогрівається до +20°C, то увечері доведеться надіти теплі речі (до +12 +15°C). Дощі для єгипетського курорту Сафага нехарактерні, хіба що трошкі в листопаді і грудні. Море - досить спокійне, оскільки захищено Синайськими горами.

Головні відмінності курорту

Вибираючи путівки в Єгипет у бік цього курорту, слід враховувати, що тут немає практично нічого для розваги маленьких дітей. У Сафагу можна їхати для розслабленого пляжного відпочинку на барвистому піщаному узбережжі або ж активного спортивного зайняття, наприклад кайтсерфингом або віндсерфінгом. Необхідне устаткування можна отримати безпосередньо в заброньованому готелі. Є також варіанти для дайвінгу але занурення у воду краще проводити в декількох кілометрах від портового містечка.

Вибрати гарячий тур в Сафагу рекомендують і з метою оздоровлення від псоріазу і ревматизму. Поліпшеному самопочуттю сприяє не лише чисте повітря але і морський пісок. Завдяки цій особливості тут активно розвивається медичний туризм. З традиційних пам'яток важливо виділити турецький форт 16 віку, розташований в центральній частині міста. Легендарна гавань фараонів Аль-Коссейр добре знайома масштабами запасів коштовних каменів і слонової кості.

Тури в Сафагу: цілющий потенціал

Навколишня природа дійсно сприяє поліпшенню при захворюваннях шкіри і опорно-рухового апарату. Але все повинно бути в міру, тому процедури проводяться під контролем лікарів. Нерідко цей єгипетський курорт порівнюють з легендарними Турецькою Рів'єрою і Амальфитанським узбережжям в Італії. Купити тур в Єгипет недорого потрібно саме сюди, оскільки:

  • гірські системи затримують пильні вітри, зберігаючи чистоту повітря і його підвищене пропускання ультрафіолетових променів;
  • необхідну підвищену концентрацію корисних солей в прибережних водах забезпечують острови і коралові рифи, що знаходяться навпроти самого курорту;
  • відображення сонячного світла в хвилях Червоного моря також сприяють підвищенню індексу УФ;
  • тут є чорний пісок з унікальним мінеральним складом.

Основні лікувальні процедури полягають в інтервальних прийомах сонячних ванн і купання у відкритому морі. Що стосується цілющого піску, то в ньому виявлені радіоактивні компоненти, що використовуються в медицині для лікування ревматизму і порушень в роботі опорно-рухового апарату. За якістю лікувальний відпочинок в Сафазі по праву порівнюють з радоновими джерелами в Чехії.

Пропозиції для екскурсійного дозвілля і зайняття дайвінгом

Знайомство з історією курорту можна розпочати з турецького форту, який був побудований ще в 16 столітті. Потім варто відвідати древні римські каменоломні. Особливою атмосферою оточено покинуте містечко під назвою Умм-Хувейтат. Його майже неможливо описати словами і обов'язково треба побачити самому.

Плануючи відпустку в Єгипет на територію курорту Сафага, не варто упускати можливості знайомства з красою підводного світу. Для такої прогулянки краще вибирати масивний риф під назвою "Панорама" або ж острів Sandy Island. У останньому випадку також можливе зайняття снорклінгом. З пам'яток варто також виділити коралову бухту Шарм-ель-Нага і місце затонулого порома "Salem Express".

Путівки в Сафагу підійдуть для людей, що шукають тишу і спокій, оскільки тут практично немає шумних дискотек і нічних клубів. При цьому розслаблене пляжне дозвілля завжди можна розбавити активним спортом або пізнавальною прогулянкою.

Рекомендації по вибору готелю

Гідне обслуговування повністю відповідає європейським вимогам, тобто відпустка буде проведена максимально легко і якісно. У Сафазі доступні багато хороших готелів із статусом 5 зірок і системою харчування - все включено. При купівлі гарячого туру в Сафагу відпочинок вийде ще і відносно недорогим.

Насолоджуйтеся комфортним відпочинком в Сафазі з АНЕКС Тур!

TelegramViber