Тури в Сахл Хашиш

+3 дні

Гарячі путівки в Сахл-Хашиш ❤️ Єгипет 2024

Сахл-Хашиш

Гарячі путівки в Сахл-Хашиш ❤️ Єгипет 2024

Прекрасне Червоне море, яскраве сонечко, дивовижна кухня, розкіш і багатство. Усе це про один з найсучасніших курортів Єгипту - Сахл Хашиш. Він тільки будується, але вже встиг завоювати любов туристів. Адже може подарувати все те, що люблять відпочивальники зі всього світу: чисте море, дайвінг, хороші готелі. Тур в Сахл-Хашиш - це відмінне рішення для людей будь-якого віку і статусу.

З АНЕКС Тур в Сахл-Хашиш з Києва

Сахль-Хашиш - це сучасний курорт, який має високий клас. Він розташований на узбережжі прекрасного Червоного моря і віддалений на 18 кілометрів від знаменитого курорту Хургада. Курорт будується на 12-ти кілометрах суші і оточений пустелею. Місце для будівництва було обране невипадково. Адже тут колись давно було місто Ізіс. Воно процвітало, але потім чомусь пішло під воду. Історія про те, що води моря приховують міські руїни, дуже цікава, адже це не лише важливо, цінно, але і допоможе заманити туристів.

Головним архітектором проекту є Норман Фостер.

Добиратися на новий курорт з аеропорту нескладно: багато готелів вже пропонують послуги трансферу. А також є таксі і маршрутки. Якщо ви хвилюєтеся про те, що на курорті доки немає де оселитися, то це не так. Адже є:

  • Готелі, що вже раді розкрити свої двері перед туристами.
  • Житлові комплекси, де можна орендувати житло з усіма зручностями.
  • Розвинена інфраструктура, яка з кожним роком стає все "соковитіше". Знайти житло можна на будь-який смак і усе воно нове, у відмінному стані.

Готелі, які вже готові прийняти відвідувачів. Це готелі, що мають 5 зірок і можуть похвалитися дійсно відмінним сервісом. Наприклад, можна оселитися в Old Palace, Pyramisa, Premier Le Reve та інші. Вони не лише красиві, але і дуже смачно годують. Тут можна спробувати китайську, італійську, ліванську, національну кухні.

Що побачити на відпочинку в Сахл-Хашиш?

Якщо ви зібралися відвідати цей курорт, то можете бути упевнені в тому, що вам не доведеться нудьгувати. Кілометри чистісінького пляжу з дивовижним морем, усе краще відразу, завжди гарна погода - точно порадують. Але окрім цього, згідно з планом, це райське містечко буде максимально природним.

  1. Тільки 14% усієї території складатимуть готелі і житлові комплекси. Усе інше - природний ландшафт. Туристів чекають сади, бухти, лагуни, поля для гольфу, канали. Загалом, буде не лише дуже красиво, але і затишно і вишукано.
  2. Будівництво ще йде, але в'їзд на курорт вже прикрашають статуї, а до центральної площі веде червоніючи з пальмами. До речі, цих дерев тут вже росте близько 10000! Є прекрасні майданчики, з яких можна помилуватися морем.
  3. Звичайно ж, головною "родзинкою" курорту є затонуле місто. Для цього понтонний міст простягнеться на 250 метрів в морі і можна буде споглядати руїни Ізиса. Це прекрасно і дійсно чарівно.
  4. Так, Сахл Хашиш - це ще і місце для дайверів. Тут можна побачити унікальну флору і фауну. Є кораловий острів, видимість до 30 метрів, глибина до 15 метрів.

Путівка в Єгипет буде не зовсім повною без поїздки на цей курорт. Адже тут зібралося усе найприємніше: місцевий колорит, історія, краса природи, смачна їжа, чистота, порядок і розкіш. З турагенцією АНЕКС Тур ви зможете сповна насолодитися відпочинком в Сахль-Хашиш і поза сумнівом, захочете повернутися сюди ще!

TelegramViber