Тури в Батумі

+3 дні

Відпочинок в сонячному Батумі ❤️ АНЕКС Тур

Батумі

Відпочинок в сонячному Батумі ❤️ АНЕКС Тур

Красивий, яскравий, сучасний - усе це про Батумі. Він оповитий таємницями і дарує любов всім, хто захоче відвідати його. Немолодий але стильний, невеликий але один з найпопулярніших в Грузії. Це - місто-мрія, що може задовольнити бажання для тих хто хоче розслабитися на пляжі і тих хто любить гуляти і розважатися. Неможливо представити тур в Грузію без відвідування цього прекрасного місця.

Путівки в Батумі з Києва 2024

Тури в Батумі - це дивовижний мікс пляжного відпочинку і пізнавального туризму. Адже місто - це великий порт, він лежить в східній частині Чорного моря. Розташований на Кахаберській низовині, омивається водами Батумської бухти і річок Королисцкалі та Барцхана. Це - головне місто Аджарії, яке вважається центром туризму в Грузії.

Відпустка у Батумі буде приємною, адже тут дуже хороший клімат. Географ Алісов вважає, що у Батумі середземноморський клімат, а учений Кеппен називає його субтропічним. У будь-якому разі, тут майже не буває снігу, зима м'яка, а літо жарке. Найвологіший по погоді листопад, а найсухіший - травень. Найтеплішим вважається серпень, середня температура +27С градусів, але нерідкі і +35С +40С градусів тепла.

Гарячий тур у Батумі вам точно сподобається. Адже це місто, по суті, єдиний сучасний морський курорт Грузії. У Батумі дуже чистий пляж з галькою. Море тут трохи брудніше, ніж на інших пляжах країни. Але це і зрозуміло: людей завжди багато, а ще тут у бухту впадає річка.

У місті багато ресторанів, кафе, а місцевий Макдональдс вважається найкрасивішим у світі. Тут також багато класних готелів. Але на першій лінії їх немає, тому що уся вона - це велика прекрасна набережна. Найкрасивішим і моднішим вважається Хілтон, який не лише розкішний але з нього відкривається прекрасний вид на море. Відпочинок у Батумі може бути і цілком бюджетним та недорогим.

Які пам'ятки можна побачити у Батумі?

Батумі - це місто-казка. І тут є що подивитися. Але пошук туру у Батумі не обійдеться без відвідування:

  • Статуї Алі та Ніно - найпопулярніша пам'ятка міста. Це статуя, яка розташована на набережній з 2015 року. Виготовлена Тамарою Квесітадзе. Дві невисокі скульптури, які стоять на постаменті, приблизно за 10 хвилин показують історію любові : від розлуки до поцілунку.
  • Скульптури на набережній - це жінка на велосипеді, сердечка, написи, дельфіни.
  • Фонтан чачі - вежа, побудована в 2012 році. Найвища частина має 25 метрів. Особливо красива вежа вночі, коли світитися різними кольорами.
  • Морвокзал - це цікава будівля з химерним шпилем, яка виділяється на тлі інших.
  • Канатна дорога Арго - з її допомогою набережна з'єднується з горою Ферія, з цієї гори відкривається прекрасний вид.
  • Площі Батумі - в місті є три найвідоміші площі: Європи, Театральна, Пьяцца. Тут розміщені красиві статуї, відчувається романтичний стиль і загальна пишність.
  • Храми - у Батумі є велика кількість соборів і церков. Одним з найоригінальніших є Кафедральний Собор Пресвятої Богородиці, а найдревнішим - церква святого Миколая. Є також синагога, мечеть і Вірменська апостольська церква.

А ще Батумі - це смачна кухня, прекрасні види на море і дивовижні люди. А наше турагенція АНЕКС Тур зробить все, щоб відпочинок тут запам'ятався вам на все життя!

TelegramViber