Тури в Тбілісі

+3 дні

Дивовижний Тбілісі ❤️ коли історія з'єдналася з сучасністю

Тбілісі

Дивовижний Тбілісі ❤️ коли історія з'єдналася з сучасністю

Путівки в Тбілісі - одне з найкрасивіших міст світу. Він вражає своєю незвичністю. З одного боку - це старе містечко, яке ніяк не може називатися мегалополисом. А з іншою: величезний культурний центр усієї країни, де зосереджені органи влади, театри, музеї, парки, учбові заклади. Він надихає і дарує приємні відчуття, пригощає смачною їжею і вражає древніми пам'ятками. Якщо ви хочете купити путівку в Грузію, обов'язково відвідаєте його столицю, адже тут є на що подивитися.

Що цікавого побачити на відпочинку в Тбілісі?

Відпочинок в Тбілісі - це можливість поринути в чудовий світ старовинних будівель, кварталів і фортець. Тут є багато цікавих пам'яток, які відомі на весь світ. Тури в Тбілісі обов'язково включатиме відвідування:

 • Церкви Метехі - це старовинний і неймовірно красивий храм, який має довгу історію. Дивовижна зовні і усередині, вона вражає уяву. Біля церкви розташований пам'ятник Горгасали - паную, який і заснував Тбілісі.
 • Мтацмінди - гора, з якою відкривається дивовижний вид на місто. До неї можна піднятися по сходах або на фунікулері. Вона розташована на висоті 740 метрів над містом.
 • Фортеція Нарікала - одне з найвідоміших місць Грузії. Точно ніхто не знає, коли вона була заснована, але подейкують, приблизно 5-6 вік. З неї відкривається божественний вид на місто. Саме там можна відчути усю потужність і грузинський дух. Прогулятися можна пішки або на фунікулері.
 • Сірчані лазні - якщо у вас планується тур на двох в Тбілісі, обов'язково відвідаєте їх. Знаходяться в Старому місті, в районі Абанотубани. Саме із-за теплих джерел і було засновано місто. Є десять лазень, найдорожча з яких коштує 200 доларів годину. А біля лазень тече річка, у кінці якої справжній водоспад.
 • Сухий міст - це дивовижний міст, про який знають у багатьох країнах. Зараз це щось подібне до барахолки і місця збору художників і інших діячів мистецтв.
 • Ботанічний сад - це найкрасивіший парк, в якому є багато рослин, водоспади. А ще різноманітні цікаві "штучки".
 • Кафедральний собор Трійці - найбільший храм в місті. Загальна площа собору більше 5000 квадратних метрів. Діє з 2002 року.
 • Міст світу – гарячий тур в Тбілісі не може обійтися без відвідування цього найкрасивішого місця. Це пішохідний міст, які сполучає дві частини міста. Він покритий склом. Відкритий в 2010 році. Городяни не люблять цей міст, оскільки він не зовсім вписується в загальний ансамбль міста.

Є ще величезна кількість місць, куди треба піти: церква Сіоні, парк Рікє, Вакє і Дєда Єна, можна прогулятися по проспекту Руставеллі та Старому місту.

З АНЕКС Тур в Тбілісі з Києва 2024

 1. Тбілісі - це дивовижної краси місто. Скуштуйте блюда національної кухні, адже саме тут вони напрочуд смачні. До речі, іноді в меню в ресторанах пишуть, що не подають менше, ніж 10 хінкалі. Якщо для вас це багато, можете ввічливо попросити офіціанта принести вам менше.
 2. Якщо ви їстимете в звичайнісінькому закладі міста, то може статися, що там прийматимуть тільки готівкові, а не карту.
 3. У Тбілісі досить тепло, а влітку ще і жарко. Тому підбирайте житло з кондиціонером і беріть сонцезахисний крем.
 4. Якщо хочеться релаксуючого відпочинку, відвідаєте Tbilissi Sea Club, який розташований на озері біля міста. Там реально дуже добре відпочити і розслабитися: басейни, бари, аквапарк. Якщо вам треба щось підглянути, то у кожного закладу є сторіночка на Фейсбуці.
 5. З Тбілісі привезіть додому вино і красивий та модний одяг від молодих грузинських дизайнерів.

Столиця Грузії - це прекрасне місце. Відвідайте Тбілісі з АНЕКС Тур і відчуйте, що таке справжнє щастя!

TelegramViber