Тури в Афіни

+3 дні

Тури в Афіни з Києва ❤️ перлина Греції 2024

Афіни

Тури в Афіни з Києва ❤️ перлина Греції 2024

Афіни - столиця Греції, яка розташовується на півострові Аттика. Є культурно-адміністративним і економічним центром країни. З північного, східного і західного регіону його оточують невисокі гори, а з боку півдня місто обмиває Саронічеська затока. Про назву столиці ходять дві легенди: перша свідчить про те, що місто назване на честь Афіни (богиня війни і мудрості), а друга свідчить про те, що назва пішла від слова Афон (квітка).

На сьогодні столиця є музейним комплексом просто неба з поєднанням шумного мегаполісу і населенням 4 млн людей. З року в рік Афіни приїздить величезна кількість мандрівників, що мріють заглянути в історію Греції, отримати насолоду від красивої архітектури і природи, а також поринути у світ античності.

Кліматичні умови в Афінах є субтропічними. Тут практично не буває заморозків і снігу, а середній температурний режим в зимовий час складає відмітку в +13.. +15С градусів. Для літнього періоду характерна суха і жарка погода, а температура на градуснику перевищує +40С градусів. Температурні показники води складають відмітку до +26С градусів. Упродовж усього року характерне випадання опадів до 400мм, в основному в зимовий період.

Що відвідати на відпочинку в Афінах?

Місто є не просто столицею Греції, а і культурним центром країни та місцем, де виникло зародження Західної цивілізації. Якщо ви хочете купити путівку в Афіни з АНЕКС Тур, треба приготуватися до огляду величезної кількості пам'яток, які дуже важко охопити навіть за увесь відпочинок.

Відпочинок в Греції користується високою популярністю серед туристів, які хочуть познайомитися з головними культурними пам'ятками:

  • Під Афінським Акрополем мається на увазі пагорб, висота якого складає 156 м. У цьому місці розташовується перший і основний храм Парфенон. Також пагорб розташовує на собі храм Ерехтейнон, саме на цьому місці сталася відома суперечка Афіни і посейдона.
  • Найдревніший античний театр Діоніса розташовується під відкритим небом. Його будова створена в п'ятому столітті до нашої ери.
  • Арка Адріана, дата зведення якої датується 131 роками до нашої ери. Основою споруди є цілісний пентеликонський мармур.
  • Найвідомішим музеєм в Афінах є Візантійський музейний комплекс. У колекції музею розташовується більше 25000 екземплярів християнської і візантійської культури. Тут можна насолодитися картинами, статуями, керамікою, книгами, рукописами, фресками.
  • Храм Гефеста, будова якого здійснювалася в 400 роки до нашої ери, є пам'яткою древньої Греції яка найкраще збереглася.

Якщо говорити про пляжний відпочинок в Афінах, то курорт не має значних переваг. На пляжах завжди переважає багато туристів. Для того, щоб насолодитися пляжним відпочинком і прийняти сонячні ванни, краще поїхати в передмістя. На провінційних пляжах завжди збирається менше людей,а море завжди чисте.

Самим близько розташованим по центру безкоштовним пляжем є Фалірон. На його території є присутньою велика кількість кафе і барів, волейбольних майданчиків, кабін для переодягання та туалетів. Для відпочинку з дітьми краще віддати перевагу пляжам Вула і Астерас. Тут чиста вода і піщаний берег з найменшою кількістю дрібних ракушок. Також на території узбережжя можна орендувати спорядження для серфінгу, покататися на водних лижах або мотоциклах.

Багато хто віддає перевагу туру в Афіни для того, щоб відправитися на шопінг. Тут можна побувати в найбільш дорогих районах (Колонакі, Гліфада, Кіфісія), а також зробити демократичні покупки в районі Патіссіон, Монастіракі, квартал Плака. Для періоду з середини липня по кінець серпня тут характерні найграндіозніші розпродажі.

Важливо знати

  • Для столиці Греції характерні часті крадіжки. Тому необхідно пильну увагу приділяти особистим речам, документам, грошам та коштовностям.
  • У місті передбачаються однойменні вулиці, тому, знаючи назви, необхідно ще орієнтуватися і на райони. Найзручнішим видом пересування в Афінах є маршрутне таксі.

Турагенція АНЕКС Тур пропонує комфортабельний відпочинок в Афінах за приємними цінами. Наші менеджери дадуть відповідь на усі питання та посприяють у виборі туру.

TelegramViber