Тури в Крит

+3 дні

Тури в Крит ❤️ острів з великою історією

Крит

Тури в Крит ❤️ острів з великою історією

Крит є дуже красивим грецьким островом, який розташовується між Європою, Африкою і Азією. Острів знаходяться на п'ятому місці за величиною серед усіх середземноморських островів і на першому місці серед грецьких. Північний регіон курорту омиває Критське море, а південь - Лівійське. Є присутньою велика кількість піщаних і галечних пляжів, пейзажі яких беруться за основу багатьох журналів і листівок. Берегові лінії острова складають відмітку майже 1000 км.

На острові панує особлива атмосфера з багатою історією. Грецький народ вірить, що саме на цьому острові з'явився на світ бог Зевс, а Тесей переміг у бою з Мінотавром. На цьому острові відбувався розвиток минойской цивілізації, після якої залишилися різні археологічні пам'ятки у великій кількості.

На сьогодні острів є не просто найбільшим грецьким островом, а і найрозвиненішим туристичним курортом. Сюди з року в рік приїжджає величезна кількість туристів, близько 10 млн. В літній період в місцеві аеропорти прлітає набагато більше людей, ніж в основний Афінський. Авіарейси приймають троє місцевих аеропортів. З АНЕКС Тур на Крит - це дивовижний і незабутній відпочинок з м'яким кліматом, мальовничими пляжами і теплим середземним морем.

Путівки на відпочинок в Крит з Києва 2024

Відправившись у будь-яку частину острова, можна побувати в дуже цікавих місцях. Тут є присутнім великий вибір розваг для будь-якої публіки. У турі на Крит, можна насолодитися красою підводних жителів в місцевих акваріумах, побувати в національному парку "Самарійська ущелина" або активно відпочити в аквапарку.

Вода в морі вже достатньо прогрівається у кінці квітня - на початку травня, саме в цей період можна купити гарячу путівку на острів Крит за недорогою ціною. Для цих місяців, а також вересня тут характерна невелика кількість туристів, завдяки чому можна відправитися на повноцінний відпочинок на березі моря.

Найпопулярніші пляжі:

 1. Елафоніси (південний захід). Для цього місця характерна наявність м'якого ясно-рожевого піску і мілководдя.
 2. Vai BAY розташовується в східній частині узбережжя, на пляжі переважають мальовничі пальмові ліси.
 3. Балос розташовується в західному регіоні острова і користується особливою популярністю серед дайверів. Це прекрасна бухта острова, на якій колись мешкали справжні пірати.
 4. Для любителів диких пляжів ідеальним місцем стане Палеокастро в Іракліоні.

Екскурсії на острові

Плануючи тур в Грецію, можна заздалегідь визначитися з екскурсійною програмою і забронювати її у гідів по прибуттю.

 • На острові є присутньою велика кількість прекрасних палаців, приміром, Агіа Тріада, який розташовується недалеко від Фести.
 • Справжньою архітектурною пам'яткою є монастир Гоувернето в ренесансному стилі.
 • Музейний комплекс просто неба, який розташовується в регіоні Гортін.
 • Ведмедяча печера.
 • Наймальовничішим куточком острова є ущелина "Самарья".

Відвідавши Крит, можна повною мірою насолодитися смачною їжею, познайомитися з грецькою культурою і місцевими жителями.

Гастрономічний відпочинок

Грецький народ не віддає перевагу термічній обробці, саме тому вони вживають велику кількість салатів. М'ясо не є частим гостем на столі, а ось риба є важливим і основним блюдом. Її готують на вогні або на пару, а також відварюють і готують супи. Також тут можна насолодитися смаком справжніх оливок, сиру фети і вином. Доречі греки дуже люблять вино і в розбавленому з водою виді дають його навіть дітям.

Важливо знати перед купівлею туру на о. Крит

 • Найкращим періодом для відпочинку є місяця з червня по вересень. Купатися тут можна вже в травні, температура моря в цей період складає відмітку +20.. +22°С градусів. Саме у цей момент можна придбати гарячі тури на Крит за дуже вигідними цінами. Для липня і наступних місяців характерна велика кількість туристів і жарка погода +30.. +35°С градусів.
 • Найзручнішим транспортом для пересування по острову являються автобуси. Для міського транспорту характерне синє забарвлення, а для міжгородних перевезень - бежева або зелене.
 • До найпопулярніших сувенірів можна віднести кераміку, мед, маслинову олію, коньяк "Метакса".
 • У січні, травні і жовтні діють сезонні розпродажі.

Визначившись з побажаннями щодо відпочинку на острові Крит, озвучте їх менеджерам нашої турагенції АНЕКС Тур, які запропонують вам кращі варіанти путівок!

TelegramViber