Тури в Пелопоннес

+3 дні

Тури в Пелопоннес з Києва ❤️ улюблене місце відпочинку греків

Пелопоннес

Тури в Пелопоннес з Києва ❤️ улюблене місце відпочинку греків

Хто не мріяв побувати в Греції, ознайомитися з її культурою і традиціями? Це бажання практично кожного туриста. Одним з найбільших островів цієї країни є Пелопоннес, площа якого складає 22 200 кв. км. Берегова лінія тягнеться на 1100 км. Острів знаходиться в південній частині материка і омивається Егейським і Іонічним морями, а з Грецією з'єднується Корінфським перешийком. Пелопоннес має гору Айос-Іліас, яка вважається найвищою точкою острова.

Тут відбувалися цікаві історичні події, овіяні легендами. Звідси бере початок Древня Спарта і Олімпійські ігри. Упродовж свого існування Пелопоннес був завойований турками і римлянами, а в 1827 році завдяки народній боротьбі острів став територією Греції. Півострів названий на честь древнього царя Олімпії - Пелопа (Пелопса). Також він має ще одну назву - Морея (у перекладі з грецького "шовковиця").

Зараз відпочинок в Пелопоннесі часто вибирають туристи, оскільки тут можна поніжитися на білосніжних пляжах, ознайомитися з археологічними спорудами, скуштувати відмінні грецькі блюда.

Відпочинок в Пелопоннесі: клімат курорту

У центральній частині Пелопоннесу континентальний клімат, а в іншій частині - середземноморський. На острові раді туристам круглий рік, адже тут є на що подивитися. З квітня по жовтень на пляжах можна загорати, а купатися - з березня по вересень. З грудня по березень варто помилуватися на засніжені вершини гір півострова.

Путівки на острів Пелопоннес 2024

Відпочинок в Греції може принести масу задоволення будь-якому туристові, тому варто купити путівку в Пелопоннес в АНЕКС Тур. Тут буде незабутній відпочинок і знайомство з місцевою культурою, чистими пляжами і красивими природними пейзажами.

На острові можна знайти пляжі з піском або дрібною галькою, який турист вибере на свій смак. Якщо планується відпочинок з дітьми, то слід вирушати до околиць Амаліади, де розташовані багато водних атракціонів. Якщо віддаєте перевагу дайвінгу, відмінним місцем стане Ахайя. А влітку по усьому півострову проходять яскраві фестивалі, насолодитися якими зможе кожен турист. Тур в Пелопоннес дозволить більше дізнатися про історію Греції завдяки культурним пам'яткам. Тут варто подивитися на:

 • Мікени. Практично в цілості залишилися царський палац і Левові ворота.
 • Спарта ототожнює хоробрість і мужність.
 • Олімпія славиться прекрасним стадіоном, з якого розпочиналися Олімпійські ігри, відомі на весь світ.
 • Епідавр має красивий театр з хорошою акустичною системою, що зберігається в таємниці.
 • Корінфський канал був створений 100 років тому і є чудовою пам'яткою острова.
 • Тирінф є батьківщиною Геракла. Вразить тур в печеру Діру з великим підземним озером.
 • Метеори є сукупністю красивих монастирів на вершині скелі, що є прекрасним видовищем.

Тури в Грецію можна придбати за різною вартістю. Незалежно від ціни, на відпочинку отримаєте незабутні враження і привітний прийом. А історія острова не залишить нікого байдужим.

Що необхідно знати туристам?

Перед поїздкою на відпочинок в Пелопоннес варто знати:

 1. На острові валютою є євро. Поміняти гроші можна у банках до обіду або в готелях.
 2. Таксі варто брати на спеціальних стоянках або викликати з готелю.
 3. З острова до Афін їздять автобуси.
 4. Рекомендується орендувати автомобіль для вигіднішого пересування по території.
 5. У Греції можна торгуватися з водіями таксі і на ринках.
 6. Липень і серпень вважаються найжаркішими місяцями.
 7. Варто придбати сувеніри ручної роботи, оскільки відмінно розвинена народна промисловість.

Відмінні тури в Пелопоннес зможуть підібрати менеджери нашої турагенції АНЕКС Тур. Вигідні ціни на путівки тут діють на оксамитовий сезон (вересень-жовтень). У нашому туристичній агенції вам підберуть відмінні варіанти під бажання туриста. Ми надамо відмінний відпочинок на теплому узбережжі Пелопоннесу.

TelegramViber