Тури в Родос

+3 дні

Тури на Родос 2024 ❤️ відпочинок на острові в Греції

Родос

Тури на Родос 2024 ❤️ відпочинок на острові в Греції

Родос є четвертим за величиною островом Греції. Із західної частини його омиває Крітське море, а зі сходу - Лівійське. Берегова лінія складає 251 км. На острові знаходиться велика кількість історичних і природних пам'яток, а другим ім'ям острова є назва "Морська Перлина". Путівки в Родос - це чудовий відпочинок біля теплого моря, а також прекрасна можливість насолодитися місцевими пам'ятками і грецькою культурою.

«Тут Родос, тут і стрибай»

Про назву острова існують легенди. Найпопулярнішою є повість про те, що острів назвали на честь сестри тельхінів, які колись тут жили. Колись богинею Афродітою на острів було послано повінь за те, що місцеві не дали їй дозвіл відвідати острів. Проте Зевс попередив їх і жителі покинули острів, залишилася лише сестра Родос. Послана повінь посприяла практично повному затопленню острова. Проте порятунком острова стала гаряча любов Геліоса-бога Сонця до сестри Родос, яка випарувалася усю воду з острова.

Кліматичні умови курорту

Клімат на острові середземноморський. Для найбільш комфортного відпочинку підходить літній період, коли температурні показники повітря складають +23.. +29С градусів. Для зими тут характерна наявність температури до +10 градусів. Сезон дощів доводиться на часовий проміжок з жовтня по березень. В середньому за рік тут випадає до 700 мм опадів.

З АНЕКС Тур в Родос з Києва

  • Відпочинок в Родосі користується високою популярністю серед туристів. Це місце є батьківщиною Колоса Родоського. Відправившись в подорож на Родос, можна насолодитися античними будовами і середньовічними замками та відпочити біля теплого моря.
  • ANEX Tour допоможе організувати тур в Грецію, надасть допомогу в оформленні документів і проінформує на будь-якому етапі подорожі. Для узбережжя Егейського моря характерні високі хвилі, в той момент як для східних пляжів властива спокійніша погода і піщані пляжі.
  • На острові розміщуються готелі в основному вищих категорій. У деяких готелях передбачається наявність власних пляжів, проте туристи віддають перевагу муніципальним. На території багатьох готелів є присутніми кафе, магазини і нічні клуби. Також на території готелів передбачені зони для спортивного проведення часу.

Пам'ятки острова Родос

  1. Палац великих магістрів на сьогодні є музейним комплексом. Споруда датується 14 віком і є найвагомішим доказом про існування рицарських орденів. Колись був стратегічним пунктом і місцем, де проводилися збори.
  2. У долині метеликів - в природному заповіднику можна помилуватися тисячами метеликів. Це місце обов'язково рекомендується відвідати туристам з дітьми. На території парку ростуть дерева стіракси, для яких характерний легкий ванільний аромат, що вабить комах.
  3. Панагія Цамбіка є місцем зберігання чудотворної ікони Діви Марії. У цю святиню в основному приходять жінки, що мріють пізнати радість материнства.
  4. Фортеця Родоса часів середньовіччя із загальною протяжністю 4 км. Це щонайдовша фортеця на території Європи. Так само як і Старе місто, архітектурна пам'ятка займає місце в списку ЮНЕСКО.
  5. Замок Монолітос створений у венеціанському стилі, який датується 15 віком. Ще давно спорудою була неприступна фортеця, проте на сьогодні тут знаходиться лише каплиця Святого Пантелеймона.

На території острова часто проходять різні фестивалі. Для березня місяця характерне проведення "Дня Незалежності", а для травня проведення "середньовічного фестивалю троянд". Влітку в червні проводиться свято "ніч середини літа", який має подібність з проведення нашого свята Івана Купала. Варто відмітити, що для цього періоду характерна висока туристична активність, тому купити гарячі путівки в цей час досить важко. Найбільша кількість туристів на острові спостерігається з травня по жовтень, саме в цей період море нагрівається до +26С градусів, а температурні показники повітря складають відмітку +27.. +33С.

Турагенція АНЕКС Тур надасть вам найідеальніший варіант путівок для відпочинку на Родосі.

TelegramViber