Тури в Салоніки

+3 дні

Гарячі тури в Салоніки ❤️ друга столиця Греції

Салоніки

Гарячі тури в Салоніки ❤️ друга столиця Греції

Салоніки є другим за величиною і значущістю, є економічним, промисловим, комерційним і політичним центром Греції. Є великим транспортним вузлом країни і усього південно-східного Європейського регіону. У місті розташовується аеропорт, який приймає рейси міжнародного, внутрішнього і чартерного напряму, залізниця з наявністю пасажирських і вантажних потягів і морський порт. Також в місті є присутніми багато широких автострад і великих автобусних станцій. Для Салоніків характерне проведення багатьох фестивалів і яскравих культурних подій. У культурній столиці з року в рік проходять різні кінофестивалі, конференції, ярмаркові і виставкові події.

Місто розташовується на східному узбережжі Термічної затоки і є другим містом країни за чисельністю населення і території. Курорт Салоніки і прилеглі до нього селища завжди притягали багато туристів. У цьому сучасному, молодіжному місті існують кращі світові курорти, які протягом всього часу займають самі кращі рейтингові місця світу.

Путівки в Салоніки - це дивовижна подорож в прекрасне грецьке місто, яка дасть можливість насолодитися історичними пам'ятниками, старовинною архітектурою, дивовижною природою і блакитною термічною затокою. А комфортабельний відпочинок в сучасних готелях і спа-центрах з наявністю термальних джерел доставить масу задоволення і неперевершені емоції. Також тут є присутньою велика кількість ресторанів, нічних клубів та інших розваг.

Відпочинок в Салоніках: кліматичні умови

Як і в основній масі міст Греції, курортний сезон тут розпочинається з квітня місяця і закінчується жовтнем. Найбільша туристична активність характерна для літнього періоду, саме у цю пору року вода в морі максимально прогрівається. Для другої половини літнього періоду температура складає відмітку +35°С градусів, тому вирушаючи на відпочинок в Салоніки, необхідно завчасно підготувати захист від пекучих сонячних променів. Для весни і осені тут характерні рясні дощі, якраз в цей період року в місті проводяться різноманітні фестивалі. У зимовий час температура повітря не опускається нижче +6°С градусів і випадає невелика кількість опадів у вигляді снігу.

Середземноморські кліматичні умови обумовлюються мінімальними осіданнями в літній період і достатньою їх кількістю в листопаді-грудні. У пік туристичної активності вода в морі нагрівається до +25°С градусів.

Пам'ятки в Салоніках

Путівки в Грецію мають на увазі знайомство з великою кількістю пам'яток і архітектурних пам'яток, велика частина яких знаходиться в Салоніках.

  • Площа Арістотеля - це красиве і найвеличніше державне місце. Її можна організувати як одну з головних площ Салонік. Головною прикрасою площі виступає квітковий годинник. Також тут можна помилуватися візерунчастими балконами і склепінчастими галереями будівель, які створив французький архітектор Ембрар.
  • Біла вежа (вежа Левів) є спорудою, яка простягається до небес і розділяє навпіл міську набережну. Є будовою п'ятого століття, яка в ті часи служила захистом міста від великої кількості нападів. На сьогодні вежа перетворилася на музейний комплекс з наявністю оглядового майданчика. Знаходячись на території вежі, можна помилуватися прекрасним панорамним видом.
  • Археологічний музей розташовується недалеко від Білої вежі. У ньому зберігаються грецькі історичні пам'ятки у вигляді великих колекційних творів мистецтв. Також на території музею можна познайомитися з унікальними експонатами у вигляді македонських артефактів і коштовностями полководця Візантії.
  • Основною культовою будовою міста є храм Базиліку Святого Дмитрія.
  • Також в Салоніках можна насолодитися архітектурним комплексом імператора Галерея Максиміана.

З АНЕКС Тур в Салоніки з Києва 2024

Турагенція АНЕКС Тур допоможе організувати вам самий неперевершений тур в Салоніки. Для цього необхідно звернутися до фахівців компанії з усіма необхідними документами і розповісти про свої побажання стосовно відпочинку. Наші менеджери підберуть для вас самі оптимальні путівки за найприйнятнішою ціною.

TelegramViber