Тури в Флоренцію

+3 дні

Перлина Тоскани ❤️ Флоренція 2024

Флоренція

Перлина Тоскани ❤️ Флоренція 2024

Це місто унікальне тим, що здатне вразити будь-якого туриста - любителя архітектури, мисливця за барвистими селфі, прихильника мистецтва або завзятого шопоголіка. Флоренція поєднує в собі чудову красу і більше 60% культурної спадщини усієї Європи! Вона подарувала світу таких геніїв, як Леонардо да Вінчі, Мікеланжело, Боттічеллі, Мазаччо, Донателло і багатьох інших. Тому незалежно від того, до якого типу туристів ви себе відносите, обов'язково виберіть на свій смак один з турів в Флоренцію.

Що б ви не вибрали - тур на двох у Флоренцію або відпочинок в іншому курорті Італії - море яскравих емоцій і вражень ми вам гарантуємо!

Путівки в Флоренцію - рекомендації:

  • Собор Святої Марії - фантастично красивий храм, вражаючий як архітектурою і внутрішнім убранням, так і шедеврами Донателло і Мікеланжело. З оглядового майданчика на куполі відкриваються неймовірні краєвиди.
  • Галерея Уффіці - скарбниця світового мистецтва. Побувати у Флоренції і не відвідати Уффіці неможливо! Саме тут зберігаються такі шедеври, як "Народження Венери" Боттічеллі, "Святе Сімейство" Мікеланжело, а також роботи Леонардо да Вінчі, Караваджо, Рембрандта, Рубенса і багатьох інших.
  • Палаццо Веккьо - колишня резиденція володарюючої династії Медічі здивує вас вишуканими та розкішними інтер'єрами, оформленими в кращих традиціях італійської правлячої еліти.
  • Понті Веккьо - найпопулярніший міст Флоренції, споруджений ще древніми римлянами. Сполучає не лише береги річки Арно, а ще і різні будівлі, будучи частиною Коридору Вазарі. Самі незабутні фото можна зробити під кінець дня, коли міст виглядає казково!
  • Площа Сіньорі - живе відображення історії Флоренції. Раніше тут було розміщено уряд Флорентійської Республіки, звідки і йде така назва.
  • Сади Боболі непомітно перенесуть вас в епоху італійського Відродження. Краса парку зачаровує і тягне втомленого подорожнього своїми мальовничими альтанками, освіжаючими фонтанами і незрівнянними ландшафтами, а оглядовий майданчик подарує вам незабутній вид на усе місто.
  • Базиліка Сан-Лоренцо при церкві Сан-Лоренцо - одне з найприголомшливіших творінь Мікеланжело. Ніде у світі ви більше не побачите подібного.
  • Церква Святого Хреста (Basilica di Santa Croce) - найбільша францисканська церква у світі. У ній в первозданному виді збереглися фрески Джотто і Джамболоні, архітектура великого Брунеллескі та вівтар, який оформляв сам Донателло. Також у базиліці поховані близько трьох сотень видатних флорентійців, включаючи Мікеланжело, Галілео Галілея, Макіавеллі, Россіні та ін.
  • Ринок Сан Лоренцо (Mercato di San Lorenzo) - головний ринок Флоренції, заснований в 1874 році. Сьогодні тут можна знайти одяг і взуття, сувеніри, продукти і місцеві делікатеси, а також покуштувати блюда неперевершеної тосканської кухні в нещодавно відкритому фуд-корті на другому поверсі.
  • Також рекомендуємо вам заглянути в кафе "Da Nerbone", яке знаходиться на території ринку щоб насолодитися автентичними флорентійськими блюдами.

З АНЕКС Тур у Флоренцію з Києва

Описувати усі флорентійські пам'ятки немає ніякого сенсу, їх треба бачити своїми очима. Тому якщо ви ще там не були, дуже рекомендуємо провести свій наступний відпочинок у Флоренції. А якщо не бажаєте чекати, до ваших послуг гарячі путівки в Флоренцію з АНЕКС Тур!

TelegramViber