Тури в Мілан

+3 дні

Особливий Мілан ❤️ путівки з Києва

Мілан

Особливий Мілан ❤️ путівки з Києва

Якщо ви плануєте відпочинок в Італії, то варто розглянути варіант подорожі в Мілан. Одне з п'яти головних міст Італії дозволить вам відкрити для себе нові грані цієї дивовижної країни, яку часто порівнюють з діамантом.

Подорожуємо по Італії 2024

Завдяки окремим телепередачам і досить суперечливим відгукам туристів, у багатьох складається змішане враження про Мілан. Одні стверджують що місто досить нудне, інші скаржаться на відсутність пляжного відпочинку, треті захоплюються історичними пам'ятками. Щоб скласти власну думку, варто купити тур в Мілан і побачити все на власні очі.

Особливості Мілана:

  1. Його називають "Столицею Високої Моди". Тому прихильники знаменитих кутюрьє за декілька місяців бронюють номери в готелях, щоб бути присутнім на показах і першими купувати модні новинки.
  2. Любителі молодіжних вечірок просто закохані в Мілан. Аква-дискотеки, пафосні нічні клуби, традиційні бари - тільки "верхівка айсберга".
  3. Знайти тур в Мілан варто тільки заради пам'яток. Його собори, площі, музеї - справжня знахідка для тих, хто любить екскурсії та історію.

Мілан для дітей і дорослих

Італія завжди відкрита для туристів з будь-якими інтересами. Мілан - не виключення. Якщо ви хочете провести відпочинок в Мілані з дітьми, то приємна новина полягає в тому, що тут є маса готелів, де передбачені усі умови для маленьких мандрівників. І не лише.

  • Музей Леонардо да Вінчі зазвичай відвідують впродовж декількох днів. Він нікого не залишає байдужим. Розташований на площі 40 000 квадратних метрів, він відкриває історію науки і техніки. Це дивовижне місце, де усі захоплюються історією технічного прогресу і генія великого да Вінчі.
  • У самому центрі 5000 квадратних метрів відведені під ботанічний сад. Його історія починається в 1774 році, коли імператриця Марія Терезія доручила Джузеппе Пьєрмані (архітекторові знаменитого оперного театру Ла Скала) створити його проект.
  • Музей природної історії в Мілані відкриває свої двері для усіх починаючи з 1844 року. Серед приголомшливих експонатів, які ілюструють історію людства, тут можна побачити щелепу спинозавра, який жив 120 млн. років назад, скелет кита завдовжки 19м і величезна кількість діорам, що ілюструють життя тварин.

Насправді, досить прочитати декілька путівників, які детально описують усі найцікавіші пам'ятки, щоб прийняти рішення провести літню відпустку в Мілані. Він обов'язково припаде до смаку дорослим і дітям.

Романтичні місця для закоханих:

Незважаючи на хаос великого міста, все ж Мілан славиться своєю романтичністю анітрохи не менше, ніж Венеція і Верона. Тур на двох в Мілан запам'ятається вам надовго, якщо ви відвідаєте:

  • Площу San Fedele незмінно притягає закохані пари завдяки тиші і оточенню з розкішних палаців.
  • Канал Naviglio Pavese сполучає Мілан і Павію. Він оточений чарівними містками, а вечорами світло ліхтарів закутує його особливою чарівністю. Саме це притягає закоханих, які гуляють тут вечорами.
  • Ставок в Villa Reale зберігає у своїй пам'яті мільйони поцілунків, яким закохані тут обмінювалися з 1790 року.

Пошук туру в Мілан з АНЕКС Тур

Бажання подорожувати по Італії цілком природно, враховуючи красу, багату історію і чарівність цієї країни. Щоб все пройшло бездоганно і перше знайомство з нею пройшло вдало, варто довірити вибір напряму турагенції АНЕКС Тур. Ми допоможемо прийняти вірне рішення, розповімо про найцікавіші маршрути і пам'ятки. І, звичайно, підберемо гарячий тур в Мілан, щоб подорож вийшла по-справжньому цікавою, захоплюючою і без зайвих витрат.

TelegramViber