Тури в Рим

+3 дні

Путівки в Рим ❤️ Італія 2024

Рим

Путівки в Рим ❤️ Італія 2024

Про Рим можна говорити безкінечно але краще один раз побачити, чим сто разів почути. Напевно, немає у світі жодної освіченої людини, яка не знала б таке місто, як Рим - вічне місто, законодавець Західної цивілізації, одне з найчудовіших і заворожливих міст світу, столиця древньої Римської Імперії і сучасної Італії.

"Усі дороги ведуть в Рим".

Описати в одній статті усі місця, обов'язкові для відвідування під час відпочинку в Римі, неможливо, тому ми розповімо про ТОП-10 пам'яток, які ви обов'язково побачите, якщо виберете екскурсійний тур в Рим.

Скажемо відразу, що якщо ви плануєте тур на двох в Рим на вихідні, то двох днів вам точно не вистачить. Щоб побачити усе найцікавіше і встигнути насолодитися не лише архітектурою, музеями, магазинами, колоритом і загадковістю Риму, а і оцінити усі принади італійської кухні та неперевершеної кави, тоді вам треба мінімум 5 днів. А якщо враховувати, що від Риму рукою подати до інших не менш цікавих міст, тоді не замислюючись плануйте двотижневий тур в Італію.

Що краще знати перед тим, як відправитися на відпочинок в Рим:

 • Кращий час для відпустки в Римі - це квітень-травень або вересень-жовтень. У літні місяці дуже жарко і величезний наплив туристів. У решту часу заклади закриті. Це особливо важливо враховувати, якщо ви подорожуєте з дітьми.
 • У усіх магазинах субота - короткий день, неділя - вихідний (окрім магазинів одягу і аутлетів), також по буднях багато магазинів закриваються з 13:00 до 16:00 на сієсту.
 • Паління заборонене в усіх громадських місцях, включаючи вокзали і зупинки. Сигарети коштують дорого (€3,5-6) і купити їх можна тільки в спеціалізованих тютюнових магазинах.
 • Ніколи не залишайте без нагляду ваші особисті речі, телефон і гаманець - в Римі багато кишенькових злодіїв. Будьте особливо пильні, стоячи в черзі в музеях або інших місцях.

Тури в Рим - ТОП-10 пам'яток:

 1. Колізей - найвідоміший італійський амфітеатр, де публіка із захопленням спостерігала за гладіаторськими боями, стратами, тортурами та іншими пристрастями. Побудований в 72 році н. э., але і зараз вражає розмахом античної інженерної думки.
 2. Фонтан Треві - найвідоміший фонтан, що вражає своїм масштабом і красою. Як правильно кидати в нього монети розповідять наші гіди.
 3. Ватикан - міні-держава у складі Італії, центр католицької віри на чолі з Папою Римським. Навряд чи за один день можна побачити усі цікаві місця Ватикану, але спробувати треба. Увага: строгий дрес-код.
 4. Собор Святого Петра - найбільший католицький собор Риму, що затьмарює своїми масштабами усі відомі християнські храми. Знаходиться також у Ватикані. На щастя для усіх вірян і невіруючих туристів вхід в храм - безкоштовний, та зате вам доведеться вистояти довжелезну чергу (ще і прийти якомога раніше). Але собор коштує того: ви своїми очима побачите шедеври Рафаеля, Мікеланжело, Браманте і Берніні, і не тільки.
 5. Іспанські сходи - найкрасивіші сходи Європи. Це улюблене місце закоханих, вуличних художників і завзятих шопоголіків, оскільки саме звідси починається Via Condotti, одна з головних торгових вулиць Риму.
 6. Сікстинська Капела - папська каплиця у Ватиканському палаці. Незліченні фрески каплиці розписані самим Мікеланжело - це треба побачити на власні очі!
 7. Пантеон - одно з прадавніх споруджень Риму, що збереглися до наших днів. Сам Мікеланжело був уражений точністю пропорцій Пантеону і говорив, що це створення рук ангельських, але не людських.
 8. Площа Навона - найкрасивіша площа, яка дуже личить головній площі міста, збирає найталановитіших художників, музикантів, майстрів, артистів і, звичайно ж, вражає своїми архітектурними шедеврами.
 9. Сади вілли Боргезе - третій за величиною парк Риму порадує вас чудовими рослинами, неповторними статуями (навіть Пушкіну і Гоголеві!) і освіжаючими фонтанами. А з пагорба Пінчо відкривається чудовий вид на усе місто і неповторні італійські сосни.
 10. Вівтар Вітчизни або Вітторіано на площі Венеції недалеко від Колізею - меморіал, присвячений першому королеві об'єднаної Італії. Цей величезний архітектурний комплекс недолюблюють місцеві жителі, оскільки він абсолютно не вписувався в місцевий архітектурний ансамбль. За це його прозвали Вставною Щелепою або Чорнильницею (дійсно, чимось схожий ). Сьогодні ж виглядає він дуже переконливо і досить гармонійно.

З АНЕКС Тур в Рим з Києва

Насправді, цікавих місць в Римі - сотні і навіть тисячі. Якщо ви виберете гарячі путівки в Рим з турагенцією АНЕКС Тур, наші гіди постараються показати вам усе саме-саме, а також допоможуть грамотно спланувати ваш відпочинок, щоб ви встигли і все подивитися та відпочити. Головне - пам'ятайте: незалежно від того, скільки часу ви проведете в Римі, це вічне місто назавжди залишиться у вашому серці.

TelegramViber