Тури в Сицилію

+3 дні

Путівки в Сицилію 2024 ❤️ острів серед трьох морів

Сицилія

Путівки в Сицилію 2024 ❤️ острів серед трьох морів

"Якщо ви не були на Сицилії - означає, що ви не бачили справжньої Італії!"

Дійсно, цей дивовижний острів вважається унікальним в усіх відношеннях. І багато в чому це пояснює, чому місцеві жителі вважають себе "особливими італійцями". Так само як і той факт, чому щорічно мільйони туристів зі всього світу намагаються знайти тур на Сицилію в розпал курортного сезону.

Відпочинок в Сицилії - цікаві факти

  • Сицилія - це найбільша область Італії і найбільший острів Середземного моря.
  • Острів розташований досить близько до материкової частини і відокремлений від неї Мессинською протокою.
  • Окрім Середземного його омивають ще два моря: Іонічне і Тірренське.
  • М'який, типово середземноморський клімат дарує острову 2500 теплих годин в році.
  • Тури на Сицилію варто придбати тільки заради природних пам'яток, таких як діючі вулкани Етна і Стромболі, лавандові поляни, зарості розмарину.
  • Основний доход Сицилії складає сільське господарство і туризм. Тому для мандрівників тут створені усі умови. Крім того, особливу увагу уряд приділяє екологічному туризму.

Пам'ятки острова Сицилія

Історія Сицилії настільки багата, що написані цілі томи про історію її архітектурних пам'ятників. Якщо ви плануєте відпочинок в Італії з метою огляду пам'яток, то вам однозначно варто їхати на Сицилію. На користь цього твердження свідчать гробниці Пантиліка вирубані в скелі ще в 13 столітті до нашої ери, зруйновані грецькі храми і будівлі. Пізніше острів намагалися захопити норманни, араби, візантійці. Не обійшли його своєю увагою Австрія, Франція і Німеччина вже у наш час. Природно, що усе це зробило сильний вплив на культуру і архітектуру Сицилії. Проте, якщо ви плануєте провести відпустку на Сицилії, обов'язково загляньте у Ботанічний Сад Палермо, Долину Храмів між Селінунтом і Агрідженто, Храм Зевса Олімпійського.

Веселі свята круглий рік

Сицилія дуже темпераментний і веселий народ. Напевно саме тому, в який час ви б не вирішили приїхати на відпочинок на Сицилії, ви обов'язково потрапите на якесь свято. Шумні ярмарки, фестивалі, карнавали, релігійні паради тут ніколи не закінчуються. Найцікавіші з них:

  1. 15 серпня відмічають Феррагосто (вознесло Богородиці).
  2. Фестиваль кіно, театру і музики триває увесь липень.
  3. Кожна третя неділя травня святкується День Квітів.

Особливості місцевої кухні

Вплив іноземних завойовників відчувається не лише в архітектурі, але також в сицилійській кухні. Це унікальна суміш грецьких, іспанських, італійських традицій з легким скандинавським присмаком.

Тур на двох на Сицилію обов'язково повинен включати відвідування місцевих рибних ресторанчиків. Саме тут морепродукти готують краще, ніж в найвишуканіших європейських ресторанах. Кпоната, аранчіні, фальсомагро і особлива сицилійська паста припадуть до смаку навіть досвідченим гурманам.

З АНЕКС Тур в Сицилію з Києва

Сицилія пропонує туристам масу розваг, цікавих екскурсійних маршрутів. Іноді, зробити самостійний вибір зробити складно, особливо якщо це ваша перша подорож. Тому пошук туру на Сицилію варто довірити справжнім професіоналам своєї справи - турагенції АНЕКС Тур.

Менеджери нашої турагенції добре знайомі з кожним куточком цього райського острова і зуміють знайти краще місця як для закоханих пар, так і для веселих компаній. Ми врахуємо усі ваші побажання, інтереси, запропонують найцікавіші маршрути і допоможуть підібрати гарячий тур на Сицилію тим, хто любить економити на цінах, а не на власному комфорті.

TelegramViber