Тури в Венецію

+3 дні

Вабляча Венеція ❤️ екскурсійні тури 2024

Венеція

Вабляча Венеція ❤️ екскурсійні тури 2024

Венеція - одне з найпопулярніших міст не лише Італії, а усієї Європи і навіть світу. Мільйони туристів приїжджають сюди за романтикою, незвичайними видами, прекрасною архітектурою, карнавальними масками і чудовими виробами майстрів з островів Мурано та Бурано. Лякає одне: по пророцтву учених в недалекому майбутньому Венеція може назавжди зникнути з лиця землі, пішовши під воду із-за безповоротного танення льодовиків і глобального потепління. Тому якщо ви хочете скоріше знайти хороший тур у Венецію з Києва, наша турагенція АНЕКС Тур із задоволенням вам допоможе.

Незважаючи на усю барвистість і незвичність Венеції, побачити усе найцікавіше можна за 2 дні, тому прекрасним варіантом відпочинку вихідного дня буде тур на двох в Венецію. Ну а якщо ви захочете поєднати Венецію з іншими не менш яскравими містами, тоді шукайте комбіновані тури в Італію на нашому сайті.

Що подивитися у Венеції в першу чергу?

 • Гранд-канал або Каналаццо - візитна картка Венеції. Канал проходить через усе місто, тому варто прокататися по ньому на гондолі (краще всього рано вранці) і насолодитися неповторною красою Венеції.
 • Палац Дожів або Палаццо Дукалє - упродовж декількох віків був резиденцією уряду Венеції, а також в тут засідала Рада Венеціанської республіки, Сенат, Верховний суд, Міністерство і навіть таємна поліція. Парадні зали палацу убивають наповал своєю пишністю!
 • Собор Святого Марка - архітектурний шедевр і діючий католицький храм. У соборі зберігається одна з самих шанованих святинь Венеції - Pala D'Oro, золотий вівтар, що складається з 80 позолочених ікон, прикрашених каменями. На створення вівтаря пішло майже 5 віків!
 • Дзвіниця або Кампанілла - прадавня будова на площі Сан Мазко. Колись дзвіниця служила маяком і сторожовою вежею, звідки глашатаї оповіщали венеціанців про страту. Цікавий факт: простоявши близько тисячі років на своєму місці, дзвіниця вирішила обвалитися в 1902 році, дивом ніхто не постраждав. Правління міста вирішило відновити вежу в колишньому виді і тепер вона радує венеціанців та усіх туристів, особливо видом на місто зі своєї верхівки.
 • Міст Зітхань - мальовничо сполучає кімнати допитів Палацу Дожів з розташованою навпроти Новою В'язницею. Імовірно, міст називається так із-за ув'язнених, які йдучи по мосту до місця своєї страти зітхали, дивлячись востаннє на прекрасну Венецію. Насправді ж, коли міст був побудований, страти вже закінчилися і камери, в основному, були зайняті дрібними злодіями. Сьогодні це, швидше, міст зітхань туристів, що жалкують за неминучістю розлучення з неповторною Венецією.
 • Міст Ріальто - прадавній і найвідоміший міст Венеції. Він височіє на 7,5 метрів і стоїть на 12 тисячах паль. Поруч з мостом безліч сувенірних магазинів!
 • Кафе "Флоріан" - перше кафе в усій Італії. На його місці ще в 1640 р. відкрилося кафе "Араб", де продавали дивовижний турецький напій. Згодом кафе безліч разів міняла свій вигляд і власників та сьогодні є культовим закладом Венеції, куди неодмінно прагнуть потрапити усі представники богеми та туристи. Під стінами кафе завжди грає міні-оркестр, а інтер'єр закладу не мінявся вже багато років, щоб не втратити свою автентичність. Якщо ви також захочете відзначитися в "Флоріане", беріть більше грошей, оскільки ціни в кафе - дуже аристократичні.
 • Ринок Ріальто – тут можна купити все: м'ясо, рибу, фрукти і овочі, напої, одяг, взуття, сумки, капелюхи і купу сувенірів. Розташований в самому центрі, що особливо зручно.

Також під час відпочинку у Венеції ви зможете побачити собор Санта Марія Делла Салюті, собор Сан Джорджо Маджоре, бібліотеку Св. Марка, Венеціанський Арсенал, музей мистецтва Ка Реццоніко, міст Конституції, театр "Ла Феніче", Вежу з Годинником, міст Академії і безліч інших цікавих місць. А якщо у вас буде трохи більше часу, обов'язково відвідайте острови Лідо, Мурано і Бурано. Повірте, там є що подивитися!

Вас чекає море яскравих вражень, а головне - ви просочитеся чарівним венеціанським повітрям і захочете повертатися сюди знову і знову.

Відпочинок у Венеції, декілька практичних порад:

 1. Кращий час для туру у Венецію - це квітень-травень або вересень-жовтень. Влітку дуже жарко, задушливо і величезний наплив туристів, а взимку - вогко і похмуро.
 2. Будьте пильні: не залишайте без нагляду ваші особисті речі, телефон і гаманець.
 3. Якщо плануєте відвідування соборів, обов'язково візьміть одяг з довгими рукавами і що закриває коліна.

Запам'ятайте, чого у Венеції не можна:

 • Годувати голубів (штраф 50-200 євро).
 • Сидіти/лежати на площі Сан Мазко, окрім спеціально відведених місць (штраф 200 євро), а також за межами ресторанів (штраф 200 євро).
 • Купатися в каналах (штраф 500 євро).
 • Кататися по центру на велосипедах, скейтборді і самокатах (штраф 100 євро).

Венеція - не те місто, над яким варто замислюватися: їхати або не їхати. Сюди треба їхати обов'язково! Вибирайте будь-яку з гарячих путівок у Венецію з АНЕКС Тур і вперед!

TelegramViber