Тури в Доху

+3 дні

Дивовижний відпочинок в Досі ❤️ Катар 2024

Доха

Дивовижний відпочинок в Досі ❤️ Катар 2024

Гарячий тур в Доху, столицю Катару, яку омивають води Персидської затоки, стане справжньою знахідкою для туристів. Доха є магнітом для істинних мандрівників, що відкривають для себе таємниці і велич народів арабського світу. Привабливим містом стане і для багатьох гостей Катарского півострова, оскільки він вважається одним з найбільших у своїй країні. У Досі мешкає велика частина жителів Катару, країни на Середньому Сході, яка є сусідами з Саудівською Аравією і Об'єднаними Арабськими Еміратами.

Історія

Повертаючись до витоків, засноване одне з улюблених міст катарців, де мешкає більше 800 000 чоловік. Розвиток міста тісно переплітається з життям катарского міста, відомого як Аль-Біда. Доха розросталася завдяки зусиллям торговців перлами.

Ще в 1916 році місто стало столицею Катару, що знаходиться під протекторатом Британської імперії. І 1971 рік став роком появи на карті світу міста, що іменується Дохою та незалежної держави. Саме 1971 рік став точкою відліку народження нової держави на березі Персидської затоки.

Новий час

У сучасній Досі влаштувалося багато нафтових компаній, які розмістили свої штаб-квартири на березі Персидської затоки. Проте, для гостей Катарского півострова Доха являється не лише постачальниками вуглеводню, але і привабливим туристичним місцем.

Активний розвиток туризму почався після будівництва міжнародного аеропорту, відомого як Хамад. Рік за роком все більше вкладається в розвиток готельного бізнесу і будівництво фешенебельних готелів з видом на дивовижної краси місто і морські простори.

Чому вибирають путівки на двох в Доху, або вирушають на сімейний відпочинок? У країні розташовується місто, яке входить до числа семи міст, що іменуються чудесами нового часу. У списку семи міст, нових чудес світу, виявилася і катарская Доха.

Головні пам'ятки столиці Катару

Вирушаючи на відпочинок в Доху, гості Катарского півострова мають можливість відвідати найбільш відомі місця в місті, яке притягають натовпи туристів рік за роком.

  • Національний музей Катару спроектований французьким архітектором Жаном Нувелем. Нувель є лауреатом Притцкеровської премії. Архітектор знайшов натхнення, щоб спроектувати дійсно унікальну у всьому світі будівлю, у будові мінералу троянда пустелі. Офіційне відкриття музею відбулося в 2019 році. Музей, який розташувався в палаці шейха Абдалли Бін-Мохаммеда, оточений 114 дивовижної краси фонтанами. До того ж, в Національному музеї знаходиться 11 галерей.
  • У Етнографічному музеї Катару можна ближче познайомитися з вежею вітру, житла катарців з природною системою вентиляції, враховуючи кліматичні умови для життя і відпочинку в регіоні.
  • Форт Доха, або Форт Аль-Кут, довго час знаходився під контролем Туреччини та виконував функції поліцейського відділка, а потім - в'язниці. Після передачі споруди в руки арабських правителів взагалі не використовувався. Двері музею Форту Доха відкрилися в 1978 році.
  • Форт Умм-Салал-Мохамед притягає двома вежами, мечеттю і мінаретом, і є прикрасою столиці Катару, знаходяться в 25 км від шумного міста.
  • Щоб знайти цікаві тури в Катар та підписатися на дійсно незабутню подорож по Катарскому півострову, багато туристів вирушають для прогулянок з сім'єю або друзями на Набережну Корніш в Досі. Набережна прикрашена безліччю ресторанів, фонтанів і садів та одночасно є місцем проведення різних фестивалів і заходів.
  • Місто хмарочосів і п'ятизіркових готелів притягає туристів і можливістю відвідати жарку пустелю.

Путівки з АНЕКС Тур в Доху з Києва

У столиці Катару можна знайти безліч цікавих місць і пам'яток, які розповідають про культуру катарців і стиль життя народів арабського світу.

Проте, вирушаючи в подорож разом з дітьми, або плануючи сімейний відпочинок, гості Катарского півострова вважають за краще трохи побути наодинці з природою і познайомити дітей з представниками тваринного світу. Мабуть, в Quatarian Zoo сподобається не лише дітям, а і дорослим.

Для любителів активного відпочинку відкритий парк розваг Gondolania Theme Park, відвідування якого принесе масу позитивних емоцій і незабутніх вражень. Окрім Gondolania Theme Park, гості Дохи вирушають в Al Khor Park або Aladdin's Kingdom. Завжди можна відпочити з дітьми після екскурсійного дня в Aqua Park Qatar.

Разом з турагенцією АНЕКС Тур, що має більш ніж 15-річний досвід в роботи у сфері туризму, пошук відповідного по рівню комфорту і датам туру в Доху стане по-справжньому захоплюючою подорожжю.

TelegramViber