Тури в Гаафу Атол

+3 дні

Тури в Гаафу Атол з Києва ❤️ ANEX Tour

Гаафу Атол

Тури в Гаафу Атол з Києва ❤️ ANEX Tour

Гаафу Атол розташований в південному районі Мальдів. Від архіпелагу Мальдів курорт відділяє 340 кілометрів. Цей Атол складається з 56-ти островів (люди живуть тільки в 9-ти з них). Відкриття першого готелю відбулося в 1998-му році. На сьогодні туристична сфера розвивається дуже успішно. Гості, що приїхали зі всього світу, можуть оселитися в готелях делюкс класу.

Усіх любителів спокійного відпочинку, відпустка в Гаафу Атол приведе у бурхливий захват. У зимовий сезон туристи люблять відвідувати цю місцевість для пляжного відпочинку. А в осінній і весняний період, коли починається пік високих хвиль, приїжджі гості активно займаються серфінгом.

Путівки на відпочинок в Гаафу Атол 2024

Перш ніж здійснити пошук туру в Гаафу Атол, радимо дізнатися, чим цікаво займатися на відпочинку:

  • Занурюватися на глибину океану з аквалангом, оскільки для дайвінгу створені просто чудові умови.
  • Досліджувати археологічні пам'ятники на острівцях Ган і Ваду.

Гарячий тур в Гаафу Атол - прекрасна можливість усамітнитися в тропічному раю. Неймовірна краса природи, різноманітна морська фауна і аквамаринові лагуни островів просто зачаровують.

Відвідувачам курорту однозначно слід побувати на островах Рінбуду і Хулунделі, оскільки там знаходяться наймайстерніші ювеліри. Острів Кудахуваду відомий проведенням там археологічних розкопок, внаслідок чого вдалося виявити малодосліджені і таємничі древні кургани під назвою "хавітта".

Знайти тур в Гаафу Атол

Менеджери нашої турагенції АНЕКС Тур зроблять усе можливе, щоб ви змогли вибрати путівку, про яку завжди мріяли. Тур на двох в Гаафу Атол стане інтригуючою подорожжю. Туристи неабияк відпочинуть і в той же час повеселяться, добре проводячи час разом.

  1. Для початкуючих дайверів Атол Гаафу стане справжнім подарунком долі. Не упустіть шанс побачити скатів-орляків в одному з найширших каналів місцевості з п'ятьма підводними вежами "тілу" - Фуші Канду.
  2. А чого вартий лише один риф Тіфарідо, на південній стороні якого видніється вражаюча стіна з екзотичними рибками і різноколірними коралами.
  3. Неподалік цих пам'ятних пам'яток знаходиться дайв-сайт Анемоні Тіла. Він називається саме так за рахунок величезної кількості тропічних океанських істот.
  4. Глибини Нелайду Тіла наповнені леопардовими і рифовими акулами.
  5. Та і нічний дайвінг ніхто не забороняв. Так гості з інших країн зможуть споглядати підводну вежу "Чарівний Гриб", що дістала таку назву завдяки формі своєї вершини.
  6. Завзятим серферам також не доведеться нудьгувати. Вони кататимуться на хвилях південної і західної частин курорту. І наостанок, якщо ви вважаєте себе любителем нічних клубів, запитаєте у місцевих жителів про клуб під водою. Там точно буде нереально захоплююче!

Звертайтеся в нашу турагенцію АНЕКС Тур, давайте виберемо кращий варіант відпочинку на Мальдівах разом!

TelegramViber