Тури в Мале

+3 дні

Гарячі тури в Мале 2024 ❤️ столиця островів Мальдів

Мале

Гарячі тури в Мале 2024 ❤️ столиця островів Мальдів

Щорічно острови Мальдів ваблять мільйони туристів блакитними водами. Мале - найменша і гостинна столиця в світі. Вона зачаровує м'яким кліматом, безпекою і незвичайною кухнею.

Хто з нас не мріє хоч раз в житті побувати на Мальдівах? Красиві пляжі і дика, первісна природа, незвичайна кухня і чудовий сервіс - усе це робить відпочинок на Мальдівах просто незабутнім. З кожним роком, тури в Мале стають доступнішими для всіх туристів.

Про місто Мале

Архіпелаг знаходиться в Індійському океані на півдні від Індії. Він включає 1196 островів, з яких тільки 200 населені. Столицею республік є місто Мале, яке знаходиться практично в самому центрі архіпелагу.

На островах яскраво виражений мусонний клімат з сезоном дощів, який триває 8 місяців. Не дивлячись на це, температура повітря тут завжди приблизно однакова (+28 градусів). Завдяки такій особливості сюди можна приїжджати круглий рік.

Мале - єдиний населений пункт, який можна назвати містом. Він один з самих густонаселених у світі. Адже на 6,8 км² проживає 133 тисяч чоловік. І справді, острів в довжину - 2,5 км, а завширшки 1 км. Такі невеликі відстані можна пройти пішки за півгодини. Саме тому в місті дуже мало транспорту. Піший турист може не боятися заблукати, адже усі дороги виводять або до моря або в центр міста, де знаходяться усі пам'ятки.

  • Головна гордість курорту - мальовничі пляжі. Туристи приїжджають на відпочинок в Мале насолодитися кристально чистою водою і м'яким білим пісочком.
  • Серед інших пам'яток - тут розташований Ісламський центр. Купол мечеті має золоте покриття. Поруч знаходиться стара мечеть "Великої П'ятниці" з унікальним мінаретом, могилами національних героїв і членів правлячих сімей.
  • Великою популярністю користуються барвисті ринки, на які приїжджають ремісники з усіх островів архіпелагу. Тут можна придбати екзотичні фрукти, свіжі морепродукти, незвичайні вироби ручної роботи, а також сувеніри.

Інших розваг на острові немає (ні нічних клубів, ні театрів, ні концертних залів). Проте, тут є велика мережа невеликих але затишних кафе, кожне з яких спеціалізується на різних видах кухні. Що стосується автентичної кухні, то жителі Мальдів не поспішають подавати рибу і морепродукти на стіл свіжими. Спочатку вони її висушують на сонці, а потім рясно присипають спеціями. Такі блюда мають незвичайний, але дуже насичений смак. Жодне оригінальне блюдо тут не обходиться без кокосового горіха.

Прямий переліт з АНЕКС Тур в Мале з Києва

На Мальдівах аеропорт знаходиться на острові Хулуле. Аеропорт займає усю територію острова. Звідси вам буде наданий трансфер до будь-якого готелю на Мале.

АНЕКС Тур - компанія з двадцятирічним досвідом, яка не лише організовує кращі тури в різні екзотичні країни, а і пропонує прямий переліт на Мальдіви з Києва. Туроператор має бездоганну репутацію на ринку і пропонує тільки кращий сервіс. Менеджери нашої турагенції АНЕКС Тур підберуть для вас путівки в Мале на будь-який смак.

TelegramViber