Тури в Північний Мале Атол

+3 дні

Гарячі путівки на відпочинок в Північний Мале 2024 ❤️ ANEX Tour

Північний Мале Атол

Гарячі путівки на відпочинок в Північний Мале 2024 ❤️ ANEX Tour

50 коралових островів об'єднані в єдиний Атол Північне Мале. І тільки 8 з них заселені місцевими жителями. Інші острови перетворилися на курортну зону, куди із задоволенням приїжджають на відпочинок мандрівники зі всього світу та здані в оренду приватним особам. Тури на Мальдіви - ні з чим не порівнянна пригода, що дарує масу позитиву і вражень.

Цікаве те, що кожен острів, як би виконує власні певні функції. На одному розташований завод, що виготовляє кока-колу, на іншому - знаходиться аеропорт Міжнародного значення, на четвертому розкинулася справжнісінька птахофабрика. Столиця Мале також займає один з островів. Наявні морський порт і аеропорт - відправні точки для туристів. Деякі популярні курорти розташовані близько від них, на інші доведеться добиратися на катері близько 4 годин. Але ця подорож зовсім необтяжлива. Хіба може не принести задоволення морська блакитна гладінь і хвилі, що розтинаються катером. Кожна хвилина наповнена новими свіжими враженнями. Хочете відправитися в це дивовижне місце - замовляйте путівки в Північний Мале з турагенцією АНЕКС Тур. Наші фахівці підберуть вам саме той острів, про який ви давно мріяли.

Яка погода і природа зустрічає туристів?

Клімат в Північному Мале - тропічний, морський. Упродовж усього року погода тепла, температура тримається в однакових межах (+25.. +31ºС), спека не відчувається. Тур в Північний Мале Атол можна замовляти у будь-яку пору року. Але є тут і найпереважніші місяця, період починаючи з грудня і закінчуючи квітнем. Погода завжди сонячна, дощів немає, море радує тишею і спокоєм. "Капризувати" погода розпочинає з травня по листопад. Починаються дощі, але вони нетривалі, при цьому температура повітря дуже комфортна і температурний стовпчик не опускається нижче +25 градусів.

Острівці невеликі, їх площа ледве досягає 13 кв. км. Протяжність усього Атола дорівнює 69 км. в довжину і 39 км завширшки. Тут відсутні озера і річки, немає корисних копалин. Але природа на островах просто приголомшлива. І навіть незважаючи, що на них розкинулися курорти, нікуди не зникли блакитні лагуни, білосніжні пляжі і дивовижний світ флори. Острови можуть похвалитися найбагатшим підводним світом, який зачаровує з першої секунди і притягує, примушуючи зануритися в морську безодню, немов магніт. У морських безоднях багато цікавих екзотичних риб, крабів, молюсків, можна зустріти представників китоподібних і черепах.

На островах багато кущів, пальми та фікуси. У місті зустрічаються звичні і знайомі усім чудові троянди і чарівні орхідеї, гібіскуси і алтеї. З представників фауни тут в основному мешкають птахи - барвисті папуги та чайки.

Тури в Північний Мале Атол з Києва

Недивно, що дайвінг - одне з найпопулярніших розваг. Тут для цього створені усі умови: вода дуже чиста, видимість відмінна, досвідчені інструктори, безпечне занурення. Активний відпочинок в Північному Мале доступний і в інших варіантах. У розпорядженні гостей серфінг, захоплюючі подорожі на яхтах, водні лижі, каное. Для завзятих рибалок пропонується відправитися на риболовлю, після закінчення якої з улову для кожного буде приготована вечеря. Для тих, хто бажає подивитися місцеві пам'ятки, рекомендується відправитися в місто на екскурсію по храмах.

Безумовно, що багатьох цікавить харчування запропоноване на островах. За це можна не переживати. Тут кухня найрізноманітніша. Туристи можуть самі вибирати блюда європейської та азіатської кухні, вони також можуть скуштувати їжу приготовану місцевими жителями. Неможливо описати словами усю привабливість відпочинку на островах Мальдів. Щоб випробувати райське блаженство, треба купити тур в Північний Мале Атол, скориставшись послугами нашої турагенції АНЕКС Тур. Вдалої подорожі в Мальдіви і масу позитивних вражень!

TelegramViber