Тури в Південний Мале Атол

+3 дні

Гарячі путівки на відпочинок в Південний Мале Атол ❤️ ANEX Tour

Південний Мале Атол

Гарячі путівки на відпочинок в Південний Мале Атол ❤️ ANEX Tour

30 прекрасних островів на 19 з яких розкинулися шикарні курорти і сучасними комфортними готелями, чекають туристів з різних куточків світу, пропонуючи незабутній відпочинок, наповнений масою позитиву і вражень. Тури в Південний Мале Атол - це ласкаве блакитний океан з кристально чистою водою, білосніжний, оксамитовий пісок, приголомшливий світ флори і фауни. Бажаючі мають можливість відвідати напрочуд цікаві морські заповідники, що охороняються державою. Неможливо не милуватися підводним світом, що відкривається, в якому грає буйство фарб, від цієї пишності неможливо відірвати погляд. Саме тому турагенція АНЕКС Тур запрошує в подорож у райське місце - Південний Мале.

Особливості погоди

Вона тут просто прекрасна, клімат - вологий, тропічний, температура тримається в межах +27-30 градусів. Вода біля берега дуже тепла, досягає +28°C. Така погода тримається упродовж усього календарного року. Ураганів на островах практично немає їх немов оберігає деяка сила, вони проходять мимо.

Найбільш комфортним періодом для відпочинку вважається сезон, що починається в грудні і закінчується у березні. У квітні йдуть нетривалі дощі, з півдня і півночі дмуть мусонні вітри. Це аж ніяк не псує відпочинок, оскільки пісок висихає практично вмить. Тому купатися в оксамитовій воді і загорати під ніжними променями сонця на островах можна завжди.

Світ фауни і флори

На островах білосніжний пісок, природа практично первозданна, оскільки для туристів вони відкриті всього трохи більше 20 років. Тут усюди зустрічаються кокосові пальми, кущі, потопаючі в кольорах, величні мангрові дерева, фікуси. З тваринного світу в основному переважають пернаті - яскраві тропічні пташки, папуги, на узбережжі можна зустріти водяних курочок і інших особин. А підводний світ з'являється в усій красі: серед дивовижних коралів ставно пересуваються найрізноманітніші риби, всілякі членистоногі і звичайно грізні мешканці морських глибин. У заповідниках зібрані найцікавіші представники світу рослин і тварин. Усе це можна побачити на власні очі, скориставшись послугами турагенції АНЕКС Тур і відправившись на відпочинок в Південний Мале Атол за райським відпочинком і новими враженнями.

Що можна подивитися і чим зайнятися?

Найбільша пам'ятка - це острови. Вони незрівнянні - чисті, красиві, ваблячі. Тільки тут можна побачити з настанням темряви виповзаючих крабів з напрочуд красивими клішнями яскраво-червоного і блакитного кольору. Мурени, скати, акули, інші дивовижні риби викликають захоплення і здивування. У гостей мають попит морські заповідники, які відомі у всьому світі наявністю великої кількості печер і з незвичайними рельєфами. Тут також є пам'ятка історична. Це насип, який називається "Хавітасс". Вона викликає здивування навіть у археологів, які побачили немало чудес на своєму шляху. Секрет криється в незвичайній кладці, походження якої і по цей день залишається загадкою. На островах є усі умови для дайвінгу.

Тури в Південний Мале Атол з Києва 2024

Кухня. Меню дуже різноманітне. Гості самі вибирають із запропонованого асортименту блюда азіатської, європейської і місцевої кухні. Тому усі гості будуть задоволені запропонованою їжею. Дуже багато блюд з морепродуктами і рисом, різноманітними соусами і прянощами. Безумовно є і м'ясо в основному його пропонують тільки туристам. Місцеві жителі віддають перевагу всіляким блюдам, приготованим з рису, його поєднують з морепродуктами, картоплею, фруктами, варять в кокосовому молоці, додають приправи, які тут у величезних кількостях. Щоб відчути колорит коралових островів, досить купити путівки на Мальдіви та відірватися за повною програмою, йдучи назустріч ласкавому морю, яскравому сонечку і гостинним жителям цієї чарівної країни.

TelegramViber