Тури в Ес-Сувейру

+3 дні

Гарячі тури в Ес-Сувейра ❤️ Марокко

Ес-Сувейра

Гарячі тури в Ес-Сувейра ❤️ Марокко

Казкове, немов намальоване місто, яке не залишить нікого байдужим. Дивно-арабський, оспіваний, життєрадісний. Тури в Ес-Сувейру - це справжня пригода. Адже тут в кожному куточку живе історія і дихає загадками все навкруги.

Відпочинок в Ес-Сувейрі з Києва 2024

Ес-Сувейра - місто-порт, який розташувався на узбережжі Атлантичного океану. Медіна міста - це надбання ЮНЕСКО. Адже ще в 6 столітті до нашої ери про це місто було відомо. Тут торгували, працювали, а пірати ховалися від неприємностей. За усю історію він був і портовим центром, і перебував у занепаді. Путівки в Марокко зазвичай пролягають через це місце. Тому що в тут з'єдналася історія, відмінні пляжі, ремесла і усі особливості арабської культури.

Тут особливо, адже старе місто повне унікальних місць, можна гуляти по заплутаних вуличках, спробувати місцеву смакоту, випити каву в цікавих і незвичайних місцях. Можна пройтися по ринку рабів, адже він майже не змінився з того часу, як тут бушувало життя. Безліч сувенірів, цікавих особливих товарів, інкрустованих речей та прикрас порадують туристів.

Саме у цьому місті знімалися знамениті фільми: "Гра престолів", "Отелло", "Царство небесне". Відпочинок в Ес-Сувейрі уразить вас особливими місцями, ароматами і красою. Місто живе, дуже колоритне та шумне. Тут багато риболовлі. Адже він є центром риболовлі. Вечорами жителі Африки нестримно танцюють на березі, а днями можна нескінченно торгуватися за найдивовижніші товари.

А якщо ви прогуляєтеся біля стін старого форту, то побачите мозаїчників і фахівців з червоного дерева. Вони працюють з верблюжою кісткою, деревом туї та перламутром. Особливо красивими є шахівниці, скриньки, меблі. А якщо відпустку в Ес-Сувейрі ви захочете з'єднати і корисним, то вам слід відвідати місцеві жіночі кооперативи. Вони продають арганову олію, яка поліпшить стан шкіри. А гроші, виручені з продажу продукту, йдуть на поліпшення життя дівчат.

Ес-Сувейра: цікаві місця курорту

Одним з найвідоміших курортних місць цього міста є Могадор. Це сучасний і дуже розвинений курорт, який створений для того, щоб туристи отримували задоволення. Є декілька місць, куди треба піти туристам:

  • Сіді-Каукі - тут північно-східні вітри створюють ідеальні умови для серферів і тих, хто любить кататися на хвилях. Тут гуляють, катаються на конях, верблюдах і насолоджуються місцевими красотами і пам'ятками. Місцевий пляж дуже довгий і чистий.
  • Кейп Сім - трохи ближче до самого міста. Він відгороджений дюнами від усіх інших частин курортної зони. Тому тут можна усамітнитися і розслабитися.
  • Місто дуже порадує тих, хто любить займатися спортом. Адже окрім віндсерфінгу, серфінгу, можна покататися на велосипедах по прокладених маршрутах. Вони проходять біля найкрасивіших пейзажів і озер. А ще можна поїздити після дюн, відчути себе справжнім бедуїном.
  • Якщо ж ви хочете спокійного і розслабляючого відпочинку, відвідаєте поле для гольфу Mogador. Тут 18 лунок і це поле одне з найкрасивіших і захоплюючих у світі.

Путівки в Ес-Сувейру - це прекрасна можливість насолодитися красою міста. Адже одними з самих незвичайних є його стіни. Адже вони мають ворота які і красиві, і унікальні та в той же час виконують захисну функцію. Вони оточені двома бастіонами. Якщо ви пройдете між ними і придивитеся до міста, то відчуєте дух історії, адже тут з'єдналося минуле і майбутнє, краса і унікальність, історія і релігія. Ес-Сувейра - це прекрасне місце для відпочинку, разом з АНЕКС Тур ви запам'ятаєте цю подорож на все життя!

TelegramViber