Тури в Фес

+3 дні

Гарячі путівки в Фес ❤️ прадавнє місто Марокко

Фес

Гарячі путівки в Фес ❤️ прадавнє місто Марокко

Унікальний, оспіваний в казках і оповіданнях, знятий у багатьох фільмах і серіалах Фес, дивовижної краси місто. Він є одним з найбільших в Марокко. Тут мешкає більше 1 мільйона жителів. Це центр ісламської культури і освіти. Відпочинок в Марокко - це, передусім, поїздка в заплутаний, надзвичайний Фес який вабить мандрівників зі всього світу.

Арабська екзотика на відпочинку в Фесі 2024

Відпочинок в Фесі - це пізнавальний туризм, який не залишить байдужим нікого. Адже місто дуже старе. Його заснували в 789 році. І з того часу воно побувало в різних володіннях, мав багато радості і горя, і навіть був столицею Марокко. Тому сьогодні - це величезний пам'ятник історії, що вражає уяву своєю красою і старовиною. Місто активно реставрується, стає все красивішим. Але в ньому все одно кожен відчує себе в центрі арабської культури, зможе насолодитися духом радості і ароматом ближньої пустелі.

У місті є три райони:

  1. Фес-ель-Балі - це головна стара частина міста. Вона є однією з найбільших пішохідних зон у світі. Адже тут не можна пересуватися на тому, у чого є двигун. А ще місто, як в минулі часи, оточене кам’яною стіною, а його ворота і інші елементи є витворами мистецтва. Медіна охороняється ЮНЕСКО. Старе місто - це 70 кілометрів вуличок, провулків і безвиході. Бродити там можна годинами, стіни захищають, а переплетення вуличок є справжнім лабіринтом. У Медіні розташований теологічний коледж, який заснували ще в 1350 році. Вона включає 6000 вулиць, 200 мечетей, 14 воріт.
  2. Фес-ель-Джід - це друга Медіна. Її заснували в 1276 році. Тут дуже багато пам'ятників з епохи Маринідів.
  3. Новий Фес - сучасне місто, яке було закладене в 1916 році. І тут вже використовувалися принципи європейського містобудування.

Тури в Фес - це історія яка подарує масу емоцій. Адже - це казкове місто. Тут все дихає старовиною, а ще дуже багато ринків, дивовижних районів і неповторних блюд.

З АНЕКС Тур в Фес з Києва

Звичайно ж, за таку довгу історію "назбиралася" величезна кількість пам'ятників і пам'яток. Одним з найзнаменитіших у світі є університет Аль-Карауін. Його заснували ще в 859 році. Це найстаріший постійно діючий університет. Він є центром культури і духовності Феса.

  • Якщо у вас тур на двох в Фес, обов'язково відвідаєте квартал, де виготовляють шкіряні вироби. Тут можна побачити увесь процес, він особливий. Адже все створюється без хімічних речовин, а тільки на основі натуральних. Величезні чани, в яких все і відбувається, мають не дуже приємний аромат. Тому незвиклим туристам треба нюхати м'яту.
  • Також дуже цікавим є і квартал ткачів. Тут роблять і продають килими ручної роботи. І навіть можна оформити міжнародну доставку. Але багато туристів просто милуються.
  • А ще обов'язково прогуляйтеся по єврейському кварталу. Після створення держави Ізраїль багато хто переїхав звідси і будинки занепали, все стало руйнуватися. Але зараз проходить реставрація. Тут дуже маленькі вулички, гуляти по яких може тільки одна людина.
  • І звичайно ж, відвідаєте цитадель Бордж Норд. Вхід недорогий, а побачити усю красу і велич варто.

Знайти тур в Фес з Києва нескладно. Але ось набагато складніше наважиться скуштувати знамениті місцеві блюда. Це запечена бараняча голова. Ви купуєте її самі і приносите в ресторан. Трохи моторошнувато, але смачно. А якщо вам захочеться пити, порадуйте себе соком очерету, який змішується разом з лимоном. Прямо на вулиці його пропустять через блендер.

Фес - це арабське, але в той же час мультикультурне місто. Тут є все, щоб провести час з користю, насолодою, поринути в казку. Наша турагенція АНЕКС Тур допоможе вам відчути усю привабливість цього міста і подарує масу незабутніх емоцій.

TelegramViber