Тури в Марракеш

+3 дні

Гарячі тури в Марракеш з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Марракеш

Гарячі тури в Марракеш з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

"Земля Богів"

Одно з назв Марракешу в перекладі означає "Земля Богів". Дійсно це унікальне місто в Марокко - дивує і захоплює, розбурхує кров і залишає незабутні враження.

Чому варто провести відпочинок в Марракеші?

Історична спадщина міста досить переконлива. Тому туристи зі всього світу купують тури в Марракеш, щоб поринути в дивовижну, неповторну атмосферу цього східного міста. Бажання відвідати Марракеш може виникнути і після перегляду таких чудових кіноробіт, як "Принц Персії" (2010), "Мумія" (1999) і Alexander (2004). Усі вони знімалися в Марракеші. Якщо ви вибираєте місце для проведення незвичайної відпустки, Марракеш підійде ідеально. Для пляжного відпочинку він, звичайно, не самий кращий варіант, але якщо вас цікавить історія Марокко, то розпочати з Марракешу, культурно-розважального та історичного центру цієї країни - правильний вибір. Автентична архітектура і розкішні пейзажі інтригують і зачаровують. За кожними непримітними дверцями самобутнього міста може ховатися розкішний сад або справжній палац.

Кліматичні особливості курорту

Оскільки, як правило, основна мета путівки в Марракеш - екскурсійна, то самий відповідний час для поїздки - весна і осінь. Влітку тут занадто жарко і стомливо, незважаючи на велику кількість зелені, оскільки в жаркі дні температура повітря може наближатися до +40С градусів. Рекомендуємо планувати екскурсійний відпочинок в Марракеші на квітень, травень або листопад.

Що подивитися в Марракеші?

  • Древні вулички, двори, автентичні кафе і медіни. Кожен куточок древнього міста гідний вашої уваги.
  • Площа Джамаа-ель-Фна, яка охороняється як Всесвітню спадщину ЮНЕСКО з 2008 року. Колись площа була місцем страти, де рубали голови і торгували рабами. Досі це місце викликає у мандрівників кардинально різні емоції: від відрази до щонайповнішого захвату. Увечері тут збираються музиканти-аматори і різні торговці, заклиначі змій і кращі оповідачі історій, щоб як слід розважити місцевих жителів і туристів.
  • Сук, берберський ринок, де раніше можна було купити будь-який товар, від посуду до зброї. Сьогодні ви також можете задовольнити будь-яке бажання завзятого шопоголіка але для цього потрібний провідник з місцевих або доведеться ретельно вивчити усі таємні місця ринку.
  • Переконливі міські укріплення, загальною протяжністю 19 км.
  • Сади Марракешу, завдяки яким місто вважається рятівним оазисом в жаркій пустелі. У садах Марракешу ростуть цитрусові дерева, пальми і кипариси, бамбук і безліч інших дивовижних рослин. Сад Мажорель цікавий, що ним колись володів відомий модельєр Ів Сен-Лоран. За життя він настільки обожнював проводити час в цьому саду, що після смерті його прах розсіяли саме тут. Адже французи абсолютно точно знають толк в красі!
  • Палаци, мечеті і ріади. Кожен з них гідний захвату і захоплення, як і співаючі фонтани біля торгового центру Менара Молл.

Якщо ви любите усе незвичайне і яскраве, привабливе і самобутнє, Марракеш вам точно сподобається. Ви відчуєте ауру цього міста і можливо знайдете своє власне джерело натхнення.

Путівки в Марракеш з Києва

У рейтингу курортів, які пропонує турагенція АНЕКС Тур, путівки в Марокко займають не останнє місце. Все тому, що це мусульманська країна зі своїм колоритом і дуже смачною кухнею - ідеальний варіант для романтичного відпочинку. Тур на двох в Марракеш – буде кращою інвестицією у ваші стосунки!

TelegramViber