Тури в Ісла Мухарес

+3 дні

Тури на острів Ісла Мухарес з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Ісла Мухарес

Тури на острів Ісла Мухарес з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Якщо ви зважилися купити тур в Мексику, один з перших курортів, з яким вам необхідно познайомиться це Ісла Мухарес. Він розташовується на півострові Юкатан і має місцеву назву - Жіночий острів. Розташовується цей мальовничий куточок в східній частині мексиканського узбережжя, це означає, що його омивають теплі води Карибського моря. Це справжній рай для дайверів і любителів покупатися в оточенні цікавих риб і яскравих коралів.

Опис курорту Ісла Мухарес, Мексика

Тут є все для будь-якого виду подорожей. Любителям побродити по старовинних містах і доторкнутися до "сивої історії" буде цікавим той факт, що населяли його вже приблизно в 500 році, а іспанськими завойовниками він був відкритий ще в 1517 році. Для туристів в центрі міста розташовано безліч магазинів, що забезпечують прекрасний шопінг, а комфортабельні готелі курорту припадуть до смаку мандрівникам з маленькими дітьми. Турагенція АНЕКС Тур надає тури на відпочинок в Ісла Мухарес в будь-яку пору року, за найдемократичнішими цінами.

Туристам які бажують спробувати кухню країни, варто відвідати ресторани:

  1. Mango Café
  2. Javi's Cantina
  3. Ruben's Restorant Isla Mujeres
  4. Batos Grill

Звичайно, багатьом цікаво - чому цей острів називається жіночим? Річ у тому, що перші жителі цього райського місця - індійці з народу Майя заповнили велику частину цього місця скульптурами однієї зі своїх улюблених богинь. По їх віруваннях богиня, що охороняє це місце відповідала за лікування, урожай і щасливе життя.

До того, як почати досліджувати дикі простори жіночого острова, мандрівникам варто відвідати центральну вулицю Медіну. Там знаходиться безліч не великих кафе, в яких дуже зручно відпочивати під час денної жари і величезна кількість магазинів, що торгують сувенірами.

Пам'ятки Ісла Мухарес

Для подорожей поза містом краще всього підійде гольфкар, а для бюджетних туристів велосипед або мопед. Вас чекають такі пам'ятки і розваги:

  • Черепашачий розплідник.
  • Музей під водою.
  • Дельфінарій.
  • Національний заповідник - парк Гаррофон.
  • Піші прогулянки по місцях не зворушеним цивілізацією.
  • Відпочинок на кращих пляжах, існуючих на цьому узбережжі.

Відвідування національного парку Гаррофон подарує мандрівникам неспішну прогулянку в тіні дерев, дасть можливість вивчити алею із старовинними скульптурами і перетнути канатну дорогу. У дельфінарії можна не лише постежити за дельфінами, а і поплавати в підводній масці поряд з тигровими акулами.

Любителі дайвінгу можуть поринути в теплі карибські води, сповна насолодиться флорою і фауною цього незвичайного моря. На черепашачій фермі з травня по вересень можна спостерігати за тим як ці величезні морські мешканці відкладають яйця і вирушають у своє перше плавання.

Втім, навіть найпростіша водна або піша прогулянка в цьому чудовому місці принесе довгожданий відпочинок та масу нових емоцій, звертайтеся в нашу туристичну агенцію АНЕКС Тур і замовляйте гарячі путівки в Ісла Мухарес - невдоволеним звідти ще ні хто, не повертався.

TelegramViber