Тури в Канкун

+3 дні

Гарячі тури в Канкун 2024 ❤️ мексиканська перлина на Карибах

Канкун

Гарячі тури в Канкун 2024 ❤️ мексиканська перлина на Карибах

Мексика ще не повністю розкрита на нашому туристичному ринку, перлина відпочинку на Карибах. В той же час розташовані рядом США активно продають туди тури преміум-класу. Вдале географічне розташування мексиканського півострова Юкатан робить його найбільшим місцем дислокації курортів регіону. Рівний теплий клімат і чиста вода Атлантичного океану притягають сюди все нових і нових туристів. А розвинена туристична інфраструктура і шикарні готелі вищого класу не залишать нікого байдужим. Компанія АНЕКС Тур має величезний досвід в організації відпочинку на Карибах і пропонує вам особисто насолодитися усіма задоволеннями цього регіону.

Якщо ви захочете купити тур в Мексику, наші менеджери в першу чергу запропонують путівки в Канкун - місце, де кожен знайде свій відпочинок. Канкун знаходиться на північному сході півострова Юкатан. Елітні готелі і численні пляжі розкинулися на косі у вигляді сімки, розміри якої 400 м на 30 км. Зазвичай стовпчик термометра тут трохи перевищує температуру 30 градусів, що дозволяє відпочивати дуже комфортно.

Канкун: головне місце мексиканського відпочинку

Починаючи з 70-х років минулого століття Канкун - це головне місце відпочинку в Мексиці і один з кращих світових курортів в цілому. Тут розташовані готелі 5 зірок усіх найбільших світових туристичних компаній. Кожен готель по-своєму неповторюваний і має власний пляж.

Сервіс для туристів в Канкун знаходиться на вищому рівні і являється, по суті, стандартом в цій сфері. Готелі забезпечують трансфер з аеропорту і назад. Велика частина готелів має басейни і спа-зони, де можна отримати для власного відпочинку абсолютно все. Нічні клуби і ресторани зробили Канкун улюбленим місце для джетсета. Яхтинг, дайвінг, гольф, водні парки - це далеко не повний перелік того що пропонує цей курорт.

Путівки в Канкун з Києва - екскурсії курорту

Тури в Канкун - це не лише сонячні пляжі і блакитна вода океану. Півострів Юкатан, де він розташований, це колиска прадавньої цивілізації індійців Майя, усі секрети якої досі не розкриті. Культурна спадщина, що залишилася від них у вигляді кам'яних будівель, вражає своєю неповторністю. Крім того, на Юкатані розташовані унікальні природні пам'ятки.

АНЕКС Тур рекомендує під час відпустки в Мексиці та куроту Канкун звернути увагу на наступні місця:

  • Острів Косумель - розташовується всього 20 км від узбережжя і пропонує неповторні локації для пірнання біля розташованого поруч великого коралового рифа.
  • Острів Жінок - знаходиться в 15 км від Канкуна, тут знаходиться підводний музей. Крім того це унікальна можливість дайвінгу з китовими акулами.
  • Сак-Актун це з найбільших у світі система підземних річок, яка ще не досліджена повністю.
  • Житло Черепахи або Акумаль - система карстових печер біля моря.

Для тих, хто при відвідуванні Канкуна не хоче обмежуватися тільки місцевими локаціями, рекомендуємо до відвідування прадавнє поселення індійців Майя зруйноване місто Тулум, в якому частково збереглися пам'ятники архітектури. А в 200 км від Канкуна знаходиться Чічен-Ітца - легендарна древня піраміда чиє історичне значення не менше ніж у пірамід в Єгипті.

Турагенція АНЕКС Тур пропонує відпочити в кращих готелях мексиканського курорту Канкун. На вибір надаються номери від економ-класу до президентських люксів. Де б ви не зупинилися, відпочинок в Канкуні не залишить вас байдужим. Задоволення і яскраві враження гарантовані усім.

TelegramViber