Тури в Косумель

+3 дні

Путівки в Косумель 2024 ❤️ особистий рай Жака Іва Кусто

Косумель

Путівки в Косумель 2024 ❤️ особистий рай Жака Іва Кусто

Дайвінг і сноркелінг це одне з найпопулярніших видів активного відпочинку в Косумелі. Підводний світ настільки прекрасний, що від нього буквально неможливо відірватися. Кожне занурення в красивій локації порівнянно хіба що з польотом в космос - незабутнє відчуття перебування в невагомості. Занурюватися можна просто з маскою або трубкою, тобто займатися фрідайвінгом або сноркелінгом, тоді доступні глибини до 20 метрів. А можна надіти акваланг і відправитися в незабутню підводну екскурсію, не замислюючись, що час під водою обмежений лише киснем одного вдиху.

Мексиканське узбережжя Карибського моря це одне з найпопулярніших і зручніших місць для підводного плавання у світі. Неповторна прозора вода і унікальна підводна фауна - поєднання цих двох чинників робить мексиканські курорти місцем паломництва дайверів зі всього світу. Діамантом серед підводних курортів Мексики є острів Косумель. У будь-яку пору року тут можна зустріти справжніх адептів дайвінгу. Туристичний оператор АНЕКС Тур організовує путівки в Косумель вже довгий час і пропонує самі кращі умови для наших туристів.

Гарячі тури в Косумель - найбільший острів Мексики

Косумель - це мексиканський острів в Карибському морі, що знаходиться недалеко, усього лише в 20 км від півострова Юкатан. Поруч знаходиться найбільший місцевий курорт місто Канкун, так що усі, хто вибирає відпочинок в Мексиці зможуть відразу ознайомитися з її найкрасивішими місцями. Острів має витягнуту форму, він витягується з півночі на південь на 48 км, а із заходу на схід на 16 км. Площа острова усього лише 478 квадратних кілометрів, він густо покритий тропічною рослинністю.

Всі хто відвідує острів, відмічають його різноманітну фауну, якою може похвалитися тільки карибський регіон. Прямо з вікон готелів можна насолоджуватися численними папугами, фламінго та ігуанами.

Острів був відкритий іспанськими конкістадорами на початку XVI століття. Деякий час він навіть використовувався піратами в якості своєї бази. Проте справжнє своє визнання острів отримав в другій половині 20 століття, після винаходу Жаком Івом Кусто - акваланга. Легендарний дослідник, чия підводна одіссея обчислюється тисячами занурень по всьому світу, по праву вважав Косумель кращим місце для дайвінгу, дозволяючим якнайкраще насолодитися усією різноманітністю підводного світу.

Пам'ятки мексиканського острова Косумель

Підводні пам'ятки острова Косумель яскраві і різноманітні завдяки його виключно вдалій локації. Поруч під водою знаходиться другий по величині кораловий риф у світі, протяжність якого понад 700 км. Це так званий Другий Бар'єрний Риф. Для того що б насолодитися екзотичним світом австралійського Великого Бар'єрного Рифа потрібно довго плисти в океан, а риф біля острова Косумель знаходиться на незначному віддаленні і завжди доступний для дайвінгу.

З усієї прибережної смуги острова пляжі складають лише 3%, але кожен з них унікальний і неповторний. Прибувши на відпочинок в Косумель, не забудьте відвідати найособливіші з них. На думку більшості експертів в туристичній сфері, п'ятірка кращих пляжів острова виглядає так:

  • Пляж Ель-Сьєло - дивовижний дайвінг в кристально чистою водою біля рифа.
  • Пляж Ісла Пасьон - один з кращих по сервісу, що надається.
  • Пляж Чен Ріо - видалений спокійний пляж.
  • Пляж Пунта Сюр Ач Біч Парк - поруч знаходяться руїни будівель корінних індійців.
  • Пляж Сен Мартін - неповторний пісок і хвилі.

Описувати підводний світ біля острова Косумель можна нескінченно. Тисячі захоплених відгуків, десятки тисяч яскравих фото і сотні годин відеозйомки не зможуть передати усе чаклунство підводного світу. Це треба бачити на власні очі. Велика частина дайверів тут не в перше і не востаннє. Відвідавши Косумель хоч би раз, ви зробите все, що б повернутися сюди знову. Компанія АНЕКС Тур одна з небагатьох серед туристичних операторів, яка зможе вам надати тур в Косумель, що відкриває усі принади цього курорту. З радістю допоможемо вам отримати незабутнє задоволення від першокласного відпочинку.

TelegramViber