Тури в Рів'єра Майя

+3 дні

Гарячі тури в Рів'єра Майя ❤️ Мексика 2024

Рів'єра Майя

Гарячі тури в Рів'єра Майя ❤️ Мексика 2024

Мексика привітно відкриває всьому світу свої двері і готова запропонувати кращий відпочинок на курортах, розташованих на узбережжі Карибського Моря і Атлантичного океану. Спеціально створені курортні зони відрізняються прекрасним рівнем обслуговування і кращим сервісом, з яким можуть порівнятися лише елітні курорти. Мексиканська зона відпочинку на узбережжі не має нічого спільного із складною ситуацією в деяких штатах цієї держави. Зона готелів це територія комфорту і безпеки, де кожен зможе розслабитися і відпочити виходячи з власних бажань. Компанія АНЕКС Тур завдяки активній взаємодії з видатними регіональними представниками готова надати вам путівки в Мексику на максимально вигідних умовах.

Рів'єра Майя - це 140 км прибережного відпочинку та задоволення.

Тур в Мексику запропонований нами задовольнить найвимогливіші запити. Для цього лише потрібно вибрати кінцевою точкою подорожі один з курортів Рів'єра Майя - найбільшої курортної зони країни.

Путівки на курорт - Рів'єра Майя

Розташовані на східному узбережжі півострови Юкатан, курорти Рів'єра Майя почали активно розвиватися у кінці 80-х років минулого століття, коли в перлині мексиканський курортів, місті Канкун, фізично закінчилися місця для спорудження нових готелів. Це пов'язано з тим, що Канкун знаходиться на вузькій косі, територія якої обмежена Карибським морем.

Тури в Рів'єра Майя - курорт об'єднав в собі краще, що є в мексиканському туристичному бізнесі. При такому ж високому рівні обслуговування як в Канкуні або на острові Косумель, готелі в Рів'єра Майя відрізняються стриманішими цінами.

Гастрономічні особливості Рів'єра Майя ще ширші, ніж її пляжі. Найвишуканіші і стильніші ресторани пропонують тут скуштувати блюда карибської, мексиканської, італійської, французької або будь-якої екзотичної кухні. Тут є ресторани абсолютно на будь-який смак і розмір гаманця. А нічні клуби Рів'єра Майя знамениті своїми запальними вечірками на весь світ.

Відпочинок в Рів'єра Майя з Києва

Кожен з готелів пропонує на вибір численні послуги. Велика частина з них функціонує по системі "все включено" і позбавляють відпочивальників від зайвих витрат. Просто забронювавши путівку в Рів'єра Майя в нашій турагенції ви маєте доступ до усіх пропозицій готелю. Тим хто хоче більшого рекомендуємо спробувати дайвінг - в Карибському морі він особливо незабутній.

Для любителів екскурсій і відвідування відомих місць Рів'єра Майя пропонує відвідати наступні розташовані рядом локації:

  • Острів Косумель, відомий своїм різноманітним підводним світом.
  • Піраміда Чічен Ітца, де древні жерці приносили людські жертви кровожерному богові.
  • Пуерто-Авентурас, де вам запропонують незабутній карибський яхтинг.
  • Акумаль, місце відоме завдяки дайвінгу з черепахами.

За станом на 2023 рік в туристичній зоні Рів'єра Майя діє більш ніж 360 готелів і наша туристична агенція АНЕКС Тур готова надати для вашого відпочинку кращі з них. Відкрийте для себе незабутній мексиканський відпочинок в Рів'єра Майя з нашою компанією і будьте упевнені - результат перевершить усі ваші сміливі очікування.

TelegramViber