Тури в Бар

+3 дні

Путівки в Бар ❤️ місто створене для відпочинку

Бар

Путівки в Бар ❤️ місто створене для відпочинку

У минулі часи Бар був відомий, як Антибарій (оскільки навпроти розташований італійський Барі, куди на сьогодні можна добратися на поромі). Зараз є цілих 3 міста з коренем "бар":

  • Новий Бар - туристичний курорт, що знаходиться на Адріатичному морі, який користується величезною популярністю.
  • Старий Бар - там можна ознайомитися з найбільш древніми пам'ятками.
  • Італійський Барі - відомий також, як "ворота Італії", куди з інших країн приходили кораблі з мандрівниками.

З АНЕКС Тур в Бар з Києва, Чорногорія 2024

Якщо ви шукаєте тур на двох в Бар, щоб насолодитися одине одним і помилуватися морем, треба заздалегідь ознайомитися з розкішними курортними пляжами. Міський пляж розташовується в самому центрі Бару. Він майже на кілометр розтягується уздовж берега, відрізняється надзвичайною мальовничістю. Дрібна галька приємно лоскоче ступні, а перед вами відкриваються приголомшливі пейзажі. Тут ви знайдете і ресторанчики, де переважають блюда з морських делікатесів, і скромні невеликі кафетерії. Також варто згадати про легендарний Червоний пляж. Така назва стала властиво йому із-за піску насичено червоного кольору. Якщо ви плануєте відпочинок в Барі, Чорногорія - обов'язково варто відвідати екскурсійні тури.

На курорті є величезний ринок під назвою Тополіца. Він відкритий щодня, там можна придбати буквально все, що завгодно - починаючи від продуктів харчування, закінчуючи сувенірами. Говорячи про Старий Бар, також має сенс згадати про ринок, який працює по вівторках і п'ятницях; характеризується своєю колоритністю. Більшість туристів, відвідуючих цей ринок, передусім іх цікавить в'ялений короп і місцевий козиний сир.

Курорт Бар: головні пам'ятки

Гарячий тур в Бар не може обійтися і без огляду відвідувачами основних пам'яток. Особливістю Старого міста є кріпосна стіна, з внутрішньої сторони якої знаходяться древні вузенькі вулички. Старий Бар примітний переплетенням архітектурних рис Ісламу і романо-готичного поселення. Такого роду синтез для туристів виявився дуже допитливим, та і дослідники не залишилися без свого інтересу.

Відпустка у Барі складається з суцільних переваг. Якщо ви вважаєте себе любителем екстремальних відчуттів, в тей же час спробуйте дайвінг. Ціль місцевих дайверів - затонула яхта короля Ніколи, німецький крейсер, відомий, як "Форвертц" і угорсько-австрійський есмінець. В силу малої глибини, ці унікальні кораблі зможуть споглядати навіть дайвери-новачки. Але це зовсім не означає, що для такої підводної екскурсії не будуть потрібні спеціальні навички. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, туристів які захочуть випробувати себе в цій справі, в обов'язковому порядку курируватимуть професійні тренера.

Знайти тур в Бар простіше простого. Для цього досить відвідати сайт нашої турагенції АНЕКС Тур. Менеджери з радістю проконсультують вас та допоможуть визначитися з вибором туру в Чорногорію. Стосовно Бару наостанок варто сказати, що сезон тут триває з середини квітня по листопад. Для курорту характерний типовий середземноморський клімат: затяжне і сухе літо, досить м'яка зима. Ну і, природно, не обійшлося без оздоровчого ефекту. Міське повітря просякнуте хвойними ароматами і випарами йоду. Такий відпочинок особливо рекомендований дорослим і дітям із захворюваннями дихальних органів.

TelegramViber