Тури в Будву

+3 дні

Путівки на відпочинок в Будві з Києва 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Будва

Путівки на відпочинок в Будві з Києва 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Будва - це найголовніший курорт Чорногорії, це її серце і найяскравіша морська перлина. Частенько саме з Будви починається знайомство з цією дивовижною мальовничою країною. Кожен турист тут знайде розвагу на свій смак, саме тому тури в Будву вибирають тисячі наших клієнтів щосезонно!

Будва давно визнана як курортна столиця Чорногорії і не даремно, адже її розташування досить вигідно вплинуло на розвиток рекреаційних ресурсів країни. 122 км² мальовничого узбережжя Адріатики - це чверть берегової лінії усієї країни, а значить і величезна кількість різний локацій для пляжного відпочинку. Прекрасна інфраструктура і широкий вибір готельних комплексів - ще один плюс в скарбничку причин відвідати жвавий, активний і заряджаючий своєю неповторною енергетикою курорт!

Кліматичні умови Будви, Чорногорія

Місто зустрічає своїх гостей класичним середземноморським кліматом. Тут довге сухе і жарке літо і дощовиті, короткі зимові місяці. Сезон відпочинку відкритий з травня по першу половину листопада. Найхолоднішим місяцем в році вважається січень. При цьому, у Будві також бувають вітри. Але властиві вони холоднішій порі року. Високий сезон тут дуже сприятливий для відпочинку. Середня температура води в морі +25°С. А море дуже чисте і прозоре, жара ніколи не відчувається настирною, завдяки горам, які приховують Будву від пекучих променів.

Тури в Будву - особливості курорта

Так, що ж найцікавіше в туристичній Будві. Чому тури в Чорногорію ось вже багато років не втрачають своєї популярності, а навпаки притягають мандрівників всього світу? Розглянемо головні особливості, які і притягають туристів в курортне місто Будва.

 • Найкрасивіше старовинне місто зі своєю історією і культурою. Черепичні дахи будинків, розташованих на берегах Адріатичного моря ваблять своєю красою і автентичністю.
 • Хороша інфраструктура міста, пропонує безліч різних розваг: бари, ресторани, дискотеки, атракціони, аквапарки - вибір тут наданий для кожного туриста.
 • Будва дуже зручна як місце розташування, тут проходить головне шосе, завдяки якому можна швидко потрапити в довколишні містечка - Бечічі, Светі Стефан, Пржно та інші.
 • Будва частково російськомовне місто. Велика частина населення тут так чи інакше пов'язана з туристичним бізнесом, тому власники готелів і ресторанів гостинно зустрічають своїх відвідувачів класичним "Здравствуйте"!.
 • Природа Адріатики вражає людину, що уперше потрапляє сюди. Суміш гірських масивів і галечних пляжів. Острови в морі та Національні парки, один з яких знаходиться буквально в півгодини їзди від Будви - Skadarsko Jezero.
 • Багата історія країни, дозволяє говорити про те, що Будва це ще і великий історичний і релігійний центр. Залишки старогрецької і давньоримської цивілізації, відома церква Святої Трійці і багато інших храмів і пам'ятники архітектури.

Список переваг курортної Будви можна перераховувати нескінченно, але одне треба знати кожному. Тут дійсно варто побувати! І будь-який турист закохається в це місто і країну за ті або інші якості, які помітить саме він.

Топ 5 місць для відвідування на відпочинку у Будві

 1. Старе місто. Тур на двох у Будву - бажання романтики і прогулянка по вуличках старого міста - саме те що треба! Тут можна насолодитися кам'яною брущаткою, маленькими вуличками із старовинними будівлями і видами на Будванську Рів'єру.
 2. Цитадель. Неприступна фортеця Адріатичного узбережжя. Побудована ще в 15 столітті, вона захищала місто від нападів ззовні, а також морській стихії. Дуже цікаво не лише подивитися на могутню архітектурну будову, а і піднятися на цитадель для перегляду прекрасних видів.
 3. "Танцівниця Будви" - відома скульптура, розташована на скелястому березі моря. Легенда про неї, розповідає споглядаючим туристам про красиву любов.
 4. Міський музей. Старовинна будівля, дуже оригінальний архітектурний ансамбль. Тут представлені багато експозицій, які розповідають про історію міста і країни.
 5. Пляж Могрен. Одне з найкрасивіших місць Адріатики. Вікові сосни і скелі, чистісіньке море і кристальне повітря з ароматом хвої.

Знайти гарячі тури в Будву

Турагенція АНЕКС Тур пропонує безліч варіацій відпочинку в Чорногорії. Наші менеджери проведуть вам консультацію і допоможуть підібрати тур, відповідно до усіх побажань. У Будві можна організувати ідеальний відпочинок мрії, але за умови правильного підбору готельної бази та інших деталей.

Місто подарує максимум позитивних емоцій, а ласкаве море, сприятливі кліматичні умови і захоплюючі пейзажі - зроблять відпустку незабутньою! Звертайтеся до гуру своєї справи і будьте упевнені в тому, що відпочинок подарує тільки позитивні моменти!

TelegramViber