Тури в Герцег Нові

+3 дні

Тури в Герцег Нові 2024 ❤️ курорт з цікавою історією

Герцег Нові

Тури в Герцег Нові 2024 ❤️ курорт з цікавою історією

Герцег Нові - це сучасний сімейний курорт в Чорногорії, особливо примітний своєю тінистою затишністю. З кожним роком це місто хоче відвідати все більшу кількість туристів з Європи, які добре знають - де потрібно відпочивати.

Герцег-Нові розташований на березі Адріатики в Бока-Которскій затоці.

Перед тим, як почати пошук туру в Герцег Нові, ви маєте бути ознайомлені з базовою інформацією про цей курорт. Якщо ви любите сімейний відпочинок, особливо вважаєте за краще подорожувати з дітьми, відпочинок в Герцег Нові однозначно припаде до душі. Тут немає активного нічного життя, все спокійно і тихо, у зв'язку з чим сімейним парам і людям в літньому віці забезпечений максимальний комфорт.

Герцег Нові розташований каскадами на пагорбі та омивається водами Боко-Которської затоки. До більшості пам'яток міста необхідно підніматися, у тому числі до різних ресторанів і магазинів.

У минулі часи в місті мешкало багато моряків, кожен з яких демонстрував перед іншим привезену з рейсу екзотичну рослину. Це було, свого роду, змагання, де усі хотіли проявити себе, як безпрограшні переможці. В наші дні курорт візуально більше змахує на невеликий ботанічний сад із зростаючою хурмою, цитрусовими, квітами і так далі. А оскільки Герцег Нові ще славиться різними видами пальм, навіть в найжаркіші літні дні духота абсолютно не відчувається.

Відпочинок в Герцег Нові: головні пам'ятки

Гарячий тур в Герцег Нові напевно заінтригує туристів які люблять дізнаватися усе нове і незвідане. Місто налічує:

  • 3 фортеці, церкви (у плані екскурсій цікава буде тільки одна);
  • Монастир Савіна, що знаходиться в 2 кілометрах від міста;
  • Музей Якорів - розташовується в самому центрі міста.
  • Годинна вежа (зведена в 1667-му році), яку просто неможливо залишити без уваги;
  • Фонтан Карача - не лише прикрашає площу, але і є джерелом питної води.

Тури в Герцег Нові для двох залишать тільки кращі спогади про курортні пляжі. Фактично увесь периметр міської берегової лінії усипаний галечними і бетонними пляжами. Вхід у воду здійснюється по драбинці. Дно частенько кам'яне, іноді можна наштовхнутися на водорості.

Найбільш комфортний пляж знаходиться приблизно по центру набережної. Він увесь заставлений парасольками і шезлонгами для забезпечення максимальної зручності відвідувачів. Потрапивши туди, під ногами ви ту ж годину відчуєте приємний пісочок і дрібну черепашку. Спуск в море досить плавний, валуни і камені на вашому шляху точно не зустрінуться.

Усі, кому вже довелося побувати на курорті, зазвичай вважають за краще купатися на якому-небудь з пляжів півострова Луштіца і на колишньому президентському пляжі під назвою Жаніца. За наявності орендованого авто можна їздити на дальші відстані. Приміром, на Жаніцу потрапити найпростіше на катері. Також не упустіть шанс поплавати в так званій Блакитній печері, яка розташовується поблизу від курорту. За відсутності шторму, катери в печері ходять щодня і регулярно.

Гарячі путівки в Герцег Нові з Києва

Якщо ви не знаєте, де підібрати тур в Герцег Нові, що відповідає усім перевагам і побажанням - звертайтеся в нашу турагенцію АНЕКС Тур. Ми допоможемо не лише визначитися з вибором оптимального туру в Чорногорію, але і детально розповімо про усі особливості відпочинку в тому або іншому курорті.

TelegramViber