Тури в Котор

+3 дні

Путівки в Котор 2024 ❤️ курорт Чорногорії

Котор

Путівки в Котор 2024 ❤️ курорт Чорногорії

Котор - це приморське середньовічне місто, яким з кожним роком все більше зацікавлюються сучасні туристи. Для курорту характерні старовинні причали і будинки, таємничі вулички і старі приголомшливі церкви. Про унікальність пам'яток свідчить те, що древня частина міста знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Тур в Котор стане ідеальною знахідкою для усіх, хто хоче на декілька тижнів відправитися у відпустку, щоб відпочити від повсякденної метушні. У місті активно прогресує нічне життя, тоді як недалеко від самого Котора на березі Боко-Которської затоки розташовуються шикарні вілли.

Перед тим, як замовити гарячий тур в Котор, варто ознайомитися з 5 речами, які слід зробити, вже потрапивши на курорт:

 • Споглядати кращі міські пейзажі, піднявшись до цитаделі Святого Іоанна;
 • Спокусити унікальний смак морських устриць з Которської затоки під келих білого "Крстача";
 • Насолодитися чарівною ранішньою атмосферою, поки на вуличках міста ще мало туристів;
 • Підібрати і відвезти в рідні краї которську кішку;
 • На фасадах будинків перерахувати усіх венеціанських левів.

Відпочинок в Которі: головні пам'ятки

Плануючи відпустку в Которі, не забудьте про відвідування основних пам'яток, оскільки вони однозначно заслуговують на увагу.

 1. Насамперед, відвідайте 4,5 кілометрові кріпосні стіни. Їх висота в деяких місцях досягає 20-ти метрів, тоді як ширина варіюється в межах від 2-х до 515 м.
 2. Тури в Котор слід оформляти не лише із-за наявності в місті історичних пам'ятників, а і тому, що там є безліч комфортабельних апартаментів, пристань з дорогими яхтами і чистісінькі галечні пляжі.
 3. У літній час курорт стає по-справжньому фестивальним. Приміром, всесвітньо відомий фестиваль просто неба під назвою "Літній карнавал" проводиться саме там.
 4. Також для огляду міських пам'яток є послуга прокату велосипедів. Уздовж берега Которської бухти проходить дорога, що веде аж до гори Ловчен. Дотримуючись цієї траси, це знаменне місце запросто можна об'їхати на байку. Послуга оренди велосипедів надається, як і деякими готелями, так і прокатними агенціями Котора.
 5. Окрім цього, відвідавши порт курорту, є можливість орендувати вітрильну яхту з екіпажем або моторний човен.
 6. Не забуваємо і про розваги для дітей. За яскравими враженнями в цьому випадку краще їхати у Будву (23 км від міста). Так можна відвідати міні-зоопарк, аквапарк і захоплюючий парк "Секрети динозаврів".

Ще одне надбання Котора - міські пляжі

Пляжі цього міста діляться на два види: пірси до моря, з бетону (для заходу у воду є спеціальні драбинки) та 30-60-ти метрові пляжі з дрібної гальки, яка приємно лоскоче ноги. Которський пляж знаходиться недалеко від причалу з поромами, звідти відкривається шалено красивий краєвид.

Пошук туру в Котор з Києва

Знайти тур в Котор простіше простого. Усю необхідну інформацію про цей туристичний курорт ви знайдете на сайті нашої турагенції АНЕКС Тур. Також менеджери компанії детально проконсультують вас стосовно інших турів в Чорногорію з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Звертайтеся, з нетерпінням чекатимемо дзвінків та онлайн-запитів!

TelegramViber