Тури в Петровац

+3 дні

Тури в Петровац ❤️ особливості відпочинку в Чорногорії

Петровац

Тури в Петровац ❤️ особливості відпочинку в Чорногорії

Невелике курортне містечко в Чорногорії під назвою Петровац, отримало свою популярність і славу за рахунок незвичайної спокійної атмосфери, яка так і парить в повітрі! Містечко, розташоване в 17 км від жвавої центрової Будви, притягає тисячі мандрівників зі всього світу своїм особливим мікрокліматом і простотою.

Прилітаючи на відпочинок в Петровац, кожен може насолодитися відпочинком на свій смак. Оливкові гаї, соснові ліси і м'який середземноморський клімат - ті плюси за яких вибирають саме путівки в Чорногорію. Не дивлячись на те, що містечко не пропонує максимум інфраструктури і кілометри пляжів, його віддають перевазі порівняно з іншими курортами. А вважають за краще по безлічі зрозумілих причин. З усього узбережжя Адріатичного моря, навіть місцеві жителі Чорногорії їдуть саме Петровац, для проведення своєї відпустки.

При цьому, не варто вважати, що містечко настільки спокійне, що нудне! Ні, тут знайдуть собі розваги і любителі тусовок, активні мандрівники і поціновувачі гастрономічних турів. Розберемося - чим же такий привабливий тур в Петровац?

Кліматичні умови курорту Петровац

Клімат середземномор'я притягає сюди відвідувачів практично круглий рік. Активними зимовими місяцями, коли температура повітря може йти за відмітку мінус, вважаються грудень і січень. З травня по листопад Адріатичне узбережжя гостинно зустрічає мандрівників. Море в самому розпалі літа матиме температуру +27°С, але нав'язливої жари тут ніколи не буде, за рахунок гірського хребта, що захищає місто від пекучих сонячних променів.

Путівки в Петровац 2024 - АНЕКС Тур

Так, якщо називати переваги цього селища, то знаходимо такі аспекти, що впливають на пошук туру в Петровац:

  • Спокійна і затишна атмосфера, курорт такого типу ідеальний для сімейної відпустки і відпочинку з дітьми. Всього 700 метрів пляжу, але при цьому, увесь необхідний сервіс і комфорт - в повній доступності. Шезлонги і парасольки, бари і ресторани, плавний захід в море і муніципальні навіси.
  • Найкрасивіші місця Адріатичного узбережжя - те що притягає туристів приїжджати сюди з року в рік, вибираючи путівку в Петровац, як головну поїздку щорічної відпустки. Скелястий гірський хребет, середземноморська рослинність і чистісіньке прозоре море - ось основні моменти, за які цей курорт подобається і вабить.
  • Старовинна архітектура, а також історичні пам'ятки. Замок і фортеця у венеціанському стилі, побудована в 16 столітті тішать око приїжджих і місцевих вже не одне століття підряд. Вхід у фортецю, яка іменується Кастелло - безкоштовний.
  • Стежки здоров'я в Петроваці. Мальовничі пішохідні доріжки, розташовані уздовж скель над морем.

Головна перевага курорту полягає в тому, що вибрати тур в Петровац може турист з абсолютно різним бюджетом. Інфраструктура готельної бази пропонує номерний фонд від невеликих апартаментів до готелів люкс рівня.

Пляжі курорту

Смуга пляжної зони міста невелика. Проте за рахунок того, що Петровац розташований в мальовничій бухті - це місце досить затишне і цілком облаштовано для максимально комфортного проведення часу відвідувачів. Тут практично не буває агресивного вітру і великих хвиль. Відпочинок в Петроваці передбачає розміщення туристів на одному з трьох муніципальних пляжів. Найбільший з них тягнеться уздовж усього поселення. Тут є все для зручностей користувачів: місця для відпочинку, чисті убиральні і душові, безліч фудкортів на будь-який смак. Пляж мілкогалечный, вхід в море досить крутий і на відстані 3-х метрів від берега вже починається глибина.

Харчування в Петроваці

Приморському містечку є чим здивувати своїх гостей! У Петроваці велика кількість ресторанів сімейного типу, де немає мішленовських зірок, проте є цінний затишок і привітність. Усе жваве життя і гастрономічні заклади розташовані на головній вулиці селища. Будь-які дослідження доступні жителям Петроваца. Починаючи від стандартного фастфуду, до блюд високої кухні. Мангал меню в цьому містечку коштує окремої теми, адже уся виловлена в морі ще уранці риба, увечері вже буде на тарілці в ресторані! Багато овочів і фруктів - гастрономічна сторона подорожі в Петровац - це не лише смачно, а і корисно!

Купити гарячі тури в Петровац з Києва

Вибираючи відпочинок в Петроваці у туристичного оператора АНЕКС Тур, наші туристи отримують гарантовано якісний відпочинок. Для того, щоб спланувати відпустку своєї мрії, необхідно ретельно продумати його і врахувати усі індивідуальні особливості та переваги. Саме так діють наші менеджери. З нашим професійним підходом, тур в Чорногорію стане незабутньою і насиченою пригодою, незалежно від того чи буде це раннє бронювання або гарячий тур в Петровац.

TelegramViber