Тури в Сутоморе

+3 дні

Гарячі тури в Сутоморе з Києва 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Сутоморе

Гарячі тури в Сутоморе з Києва 2024 ❤️ АНЕКС Тур

Сутоморе - невелике туристичне містечко, розташоване між Баром і Петровацем. Відпочинок в Сутоморі однозначно пройде успішно, оскільки там є безліч пляжів, усипаних м'яким бархатистим піском. Сумарно протяжність цих пляжів складає близько 2,5 кілометра. Вони відрізняються надзвичайною чистотою і доглянутістю. У приїжджих туристів буде приголомшлива можливість випробувати себе не лише в плаванні, а і в дайвінгу. Окрім цього, також є безліч інших екстремальних захоплень за типом "банана", парашута або катамарана.

Тур на двох в Сутоморе - кращі місцеві пляжі

Знайти тур в Сутоморе - означає знайти поїздку в справжній рай! Найбільш затребуваним і популярним є 800-метровий піщаний пляж. Місце унікально саме своїми лікувальними властивостями. Якщо говорити конкретніше, пісок полегшує біль людям, які страждають від такого захворювання, як ревматизм. Саме у зв'язку з цим пляж здавна був уподобаний багатими венеціанцями. Вони мучилися від ревматичних болів, оскільки їх місцем проживання була прекрасна, але, на жаль, сира Венеція.

Путівки в Сутоморе - ресторани, готелі і магазини

Недалеко від курортних пляжів знаходиться близько 50-ти ресторанчиків і кафешок, різні приватні вілли, а також 6 готельних комплексів. Тут же туристи побачать і магазини, в яких можна буде придбати все, що душі завгодно: починаючи від продуктів, закінчуючи фірмовими сувенірами.

Відпочинок в Сутоморі, доступні готелі 4 і 5 зірок які орієнтовані на відвідувачів, що вважають за краще відпочивати в співвідношенні ціна - якість. Варто відмітити, оскільки при лояльній вартості за проживання - житло комфортабельне і презентабельне.

Основні пам'ятки курорту

Перед тим, як приїхати відпочивати сюди, ми рекомендуємо відвідувачам ознайомитися з головними пам'ятками Сутоморя. Серед них можна виділити:

  • Місцевий міський пляж, обладнаний баром, лежаками і парасольками для максимально сприятливого проведення часу;
  • Древня церква Святого Петке, зведена в 13-му столітті; територія доглянута. У церкви розташовуються крамнички і кам'яний стіл;
  • Фортецю Гань Нехай, побудована в 15-му столітті, піднявшись на яку перед вами відкриються міські пейзажі;
  • Пляж з дрібними червоними каменями і квітами, що вражає своєю красою;
  • Монастир Ратац, що знаходиться на пагорбі. Підійнявшись на нього, ви відчуєте неймовірний аромат моря і вікових сосен. Ця багатовікова пам'ятка збереглася, як і усі фортеці, що оточують її.

Берегова лінія і околиці курорту буквально кишать тихими бухтами і лагунами, скелями і барвистими лісами. Це кращі місця для спокійних сімейних прогулянок або самоти пар. Новоспечені туристи зможуть не лише прогулятися по гірських стежках, але і поніжитися на сонечку на кращих пляжах Сутоморя. Також не забудьте зробити пам'ятні фото, які грітимуть душу упродовж довгих років після відвідування цього історичного місця.

Тур в Сутоморе варто купити в нашій турагенції АНЕКС Тур. Наші менеджери проконсультують про той або інший курорт в найдрібніших подробицях. З нами ви зможете купити будь-які вподобані путівки в Чорногорію за вигідними цінами. Позитивні враження і незабутній спектр емоцій від відпочинку буде забезпечений точно! Звертайтеся. З нетерпінням чекатимемо!

TelegramViber