Тури в Светі Стефан

+3 дні

Гарячі тури в Светі Стефан 2024 ❤️ відпочинок в Чорногорії

Светі Стефан

Гарячі тури в Светі Стефан 2024 ❤️ відпочинок в Чорногорії

Тепле Адріатичне море, м'який клімат примушують відомих зірок і політиків серйозно подумати про те, щоб купити путівку на курорти Чорногорії. Як і багато сучасних курортів, курорт Св. Стефан з'явився на місці невеликого рибальського поселення. Але він відрізняється від інших тим, що розташований на материковій та острівній, сполучених вузьким перешийком. Вид, який відкривається з берега на острів змусить вас затамувати подих.

З АНЕКС Тур в Светі Стефан з Києва

Якщо це ваша перша подорож в Чорногорію, то вибір місця, які варто відвідати буде не занадто простим. Численні курорти, кожен з яких по своєму привабливий змусять вас розгубитися. Серед них знайти тур в Светі Стефан - означає точно не помилитися з вибором. І ось чому:

  1. Курорт розташований трохи далі від шумних і переповнених пляжів Будви. Тому тут сподобається любителям тиші, спокою і самоти, особливо якщо вибір зроблений на користь відпочинку на острові.
  2. Путівки в Светі Стефан з дітьми - саме те, що треба! На материковій частині є дитячі майданчики, кафе і ресторани з дитячим меню, а також приголомшливий парк Мілочер з екзотичними рослинами, привезеними з різних куточків світу. Відвідування парку вільне і не вимагає плати.
  3. Тут дуже багато зелених насаджень. Переважно - дерева оливи. Чисте повітря і кристально чиста вода незмінно притягають любителів еко-відпочинку.
  4. Відпочинок у Св. Стефан також сподобається любителям старовини. На острові налічується близько 80 будівель, які в п'ятдесятих роках минулого століття переобладнували в сучасні вілли. Проте зовнішній вигляд після реконструкції зберегли в первозданному виді.
  5. Відпочивальники на материковій зоні можуть скористатися муніципальним пляжем або пошукати відокремлені пляжі. Цим часто користуються ті, хто придбаває тур на двох у Светі Стефан.

Особливості відпочинку у Светі Стефан

Слід зазначити, що із самого початку Светі Стефан вважався елітним курортом. Тому ціни на відпочинок тут дещо вище, ніж в інших місцях. Пошук туру у Светі Стефан ускладнюється ще і тим, що треба вибрати зону відпочинку: острів або материк.

На острові зазвичай відпочивають люди з високим рівнем доходу, тоді як на материку ціни на аналогічні послуги (харчування, проживання) нижчі. Туристи які бажають потрапити на острів завжди можуть: тут у будь-який момент можна зустріти співаків, акторів, політиків і бізнесменів зі світовим ім'ям і навіть осіб королівської крові. Досить згадати, що свого часу тут відпочивали Мерлін Монро, Клаудія Шиффер, Бобі Фішер, Єлизавета II і багато інших.

Корисні поради:

  • Заощадити на подорожі допоможе гарячий тур в Св. Стефан. При цьому його можна придбати для відпочинку на материковій зоні.
  • Провести день на пляжі острова обійдеться досить дорого. Проте, якщо дуже хочеться зустрітися з відомими особами, то можна замовити столик в ресторані. Вірогідність такої зустрічі дуже висока.
  • Якщо вам просто хочеться оглянути острів, то можна скористатися послугами гіда, який покаже вам найцікавіші місця і будівлі. Навіть якщо зірок по дорозі не зустрінете, незабутні враження від архітектури вам забезпечені.

Що варто обов'язково спробувати в Светі-Стефан?

У місцевих кафе і ресторанах представлена велика різноманітність європейських блюд. Проте однозначно труба спробувати місцеву кухню. Салати зі свіжою бринзою, риба і м'ясо на грилі приємно порадують яскравими смаками навіть найвимогливіших гурманів.

TelegramViber