Тури в Мілочер

+3 дні

Гарячі путівки в Мілочер ❤️ ідеальний літній відпочинок

Мілочер

Гарячі путівки в Мілочер ❤️ ідеальний літній відпочинок

Мілочер - це маленьке селище, що розташувалося в 28 кілометрах від аеропорту "Тіват" і в 6 кілометрах від Будви. Його можна назвати одним з найпопулярніших і затребуваних курортних місць сучасності в Чорногорії. У зв'язку з цим ми рекомендуємо купити гарячий тур в Мілочер якнайскоріше, щоб встигнути увірвати свій щасливий квиток.

З АНЕКС Тур в Мілочер з Києва 2024

Цей курорт примітний 18-ти гектаровим французьким парком, який являє собою територію королівської резиденції сім'ї Караджорджевичів. Туристам забезпечені не просто приголомшливі пейзажі, а і розкішні пляжі. Кращим пляжем прийнято вважати легендарний Пляж Королеви. Уздовж усього периметра 200-метрового пляжу розстилається приємна для ніг дрібна галька. Також ви зможете побачити на території маслини і кипариси.

Здійснюючи пошук туру в Мілочер, треба відповідально вибрати апартаменти. Можливо, готелів і вілл в місті не так багато, але усі вони розташовані на першій береговій лінії для максимально комфортного проживання.

Ресторани і кухня

Незважаючи на те, що до Чорногорії буквально примикає Адріатика, кухня на цьому курорті славиться делікатесами зі свіжозловлених морепродуктів. Вишукані блюда ви зможете скуштувати, як в ресторанчиках, так і безпосередньо на набережній. Більшості дерев, що ростуть в селищі вже більше 150 років. За ними ховається 18 озер і безліч гірських джерел.

Шопінг на курорті

Якщо ви надумали шопитись в Мілочері, слід знати, що магазини в місцевості працюють до першої години дня, після чого знову відкриваються з 16:00. Проте, туристам трапиться нагода придбати різні самобутні вироби. Крім того, новоспечені покупки будуть нагадуванням про чудовий відпочинок.

Основні пам'ятки курорту Мілочер

Знайти тур в Мілочер простіше простого, а ось відвідати найактуальніші місця на курорті - вже зовсім інше завдання. Основною пам'яткою міста вважається надзвичайно масштабний ботанічний сад. Побувавши в нім, ви побачите африканські, американські і азіатські рослини. Раніше цей сад числився володінням королівської сім'ї, але відтепер відкритий для всіх бажаючих. Обов'язково варто зробити фото рідкісних видів рослин, а саме:

  • Тропічну мімозу - рослина з інтелектом і пам'яттю.
  • Ліванський кедр - хвойне вічнозелене дерево.
  • Японську мушмулу - фрукт, що представляє з себе щось між айвою і яблуком.
  • Агаву - невибагливий сукулент родом з Мексики.
  • Магнолію - декоративна естетична квітка, відома на весь світ.
  • І численні різновиди кактусів, що ростуть в міських умовах.

Відпочинок в Мілочері просто не може обійтися і без милування Дурмітором - гірським масивом з озерами. Над містом є невелика піднесеність, на якій видніється прадавній монастир 17-го століття - Прасквиця. Погодьтеся, назва звучить досить загадково, але насправді воно переводиться, як просто звичайний персик. Ця пам'ятка так називається, оскільки на території монастиря б'є джерело, в якому вода насичена яскраво-вираженим персиковим ароматом.

Путівки в Мілочер однозначно не залишить байдужими релігійних людей. Приїжджі туристи все частіше прагнуть побачити два храми: Олександра Невського і Перетворення господня. Повірте, там є на що подивиться і чому здивуватися. В цілому, якщо ви любите елементи середньовіччя, то міська архітектура явно припаде до смаку. Її вдалося не просто зберегти тут, а і здійснити капітальну реставрацію. Вузькі кам'яні вулички, маленькі площі і мальовничі церкви залишилися такими ж колоритними і самобутніми. Тоді як нотка старовини привнесла до їх зовнішнього вигляду особливу привабливість.

Щоб ви не вибрали: тур на двох в Мілочер, спокійний розмірений сімейний або екскурсійний відпочинок по Чорногорії - турагенція АНЕКС Тур завжди допоможе!

TelegramViber