Тури в Португалію зі Львова

+3 дні

Курорти Португалії

Гарячі путівки в Португалію зі Львова 2024 ❤️ серфінг, яхти та IT

Португалія зі Львова

Гарячі путівки в Португалію зі Львова 2024 ❤️ серфінг, яхти та IT

Гігантські хвилі Назаре, пряникові палаци Сінтри, дегустаційні підвали Порту, мости Лісабона, білі пляжі Сетубал, потопаюча в гортензіях Мадейра, вулканічні пляжі Азорських островів – Португалія вміє дивувати та надихати. Тури до Португалії зі Львова від турагенції АНЕКС Тур гарантують океан позитивних емоцій.

Відпочинок в Португалії з виїздом зі Львова для серферів

Найкращі серф-споти Європи знаходяться в Португалії: Ерісейра, Пеніше, Назаре, Сагреш, Каркавелуш. На всьому узбережжі континентальної частини країни та Мадейри працюють серф-школи. Допоможемо знайти готель поблизу пляжів з найкращими хвилями, прокатом та неповторною атмосферою океанічного драйву.

Португалія зі Львова для айтішників

Поєднайте відпочинок в Португалії з нетворкінгом. Для айтішників Львова поїздка на Web Summit Португалії чи відпустку у селі Digital Nomads – старт нових ідей та міжнародних стартапів. У турагенції АНЕКС Тур легко підібрати тур на відпочинок в Португалії поблизу глобального IT форуму або коворкінгу для спільної роботи над проектом.

VIP тури до Португалії зі Львова для яхтсменів та гольфістів

У маринах Фуншал, Кашкайш, Понта Делгада, Албуфейри легко зафрахтувати яхту з командою і вирушити до короткострокового круїзу Атлантикою. П'ятизіркові резорти Португалії пропонують гостям курси на полях з 9 та 18 лунками з панорамними краєвидами на океан. Менеджери ANEX Tour знають – як купити онлайн путівку до готелю з мішленівськими ресторанами, гольф-клубом, прокатом люксових авто та фрахтом яхт.

Відпустка у Португалії з дітьми з виїздом зі Львова

Океанічний бриз корисний для оздоровлення дитини. Вода в океані рідко прогрівається до 20-22°С; переважні готелі на першій лінії з басейнами та променадами. На пляжі Кальєте та Машику острова Мадейра пісок привезений із Сахари, є безпечна лагуна для плавання.

Як купити онлайн тур в Португалію зі Львова

На сайті турагенції АНЕКС Тур вкажіть країну - Португалія, дати вильоту та тривалість відпустки. Фільтри допомагають вибрати автобусний та авіатур. Система автоматично формує перелік доступних путівок із цінами.

Вартість путівки в Португалію зі Львова від турагенції ANEX Tour включає:

  1. проїзд автобусом чи авіапереліт;
  2. трансфер до готелю;
  3. туристичну страховку;
  4. проживання, в окремих пропозиціях з харчуванням.

На що звернути увагу при покупці туру в Португалію з виїздом зі Львова

Розташування готелю – близькість до пляжу, променаду, ресторанів, пристані, парків, визначних пам'яток:

  • у віддалених від курортних міст куточках переважно вибирати готелі все включено;
  • на жвавих курортах цікавіше жити в пансіонаті зі сніданками, щодня знайомитись із стравами португальської кухні, міняти пляжі, вирушати на екскурсії.

Включені у вартість путівки послуги готелю: харчування, басейни, СПА, спорткомплекси, дитяча анімація, парасольки та шезлонги на пляжі.

Гарячі тури в Португалію зі Львова

Провести тиждень на Мадейрі за 70-90% вартості путівки можна. Туристам потрібно дуже швидко ухвалити рішення про бронювання гарячої путівки та бути готовими до виїзду найближчими днями. Важливо! Заздалегідь перевірте документи на виїзд дітей та дорослих за кордон.

Чи є питання про відпустку в Португалії з виїздом зі Львова?

Допоможемо вибрати курорт поблизу піщаних пляжів або природних вулканічних басейнів. Підкажемо оптимальну концепцію харчування та категорію номера. Відкрийте для себе дивовижну країну, де легко поєднати роботу, релакс і активний відпочинок.

Тури в Португалію з інших міст та країн

TelegramViber