Тури в Кузин

+3 дні

З АНЕКС Тур в Кузин ❤️ Сейшели 2024

Кузин

З АНЕКС Тур в Кузин ❤️ Сейшели 2024

Вибравши ексклюзивний відпочинок на Сейшелах, туристи повинні обов'язково відвідати острів Кузин. Цей райський куточок дикої природи практично незайманий людською присутністю - залишиться в серці кожного мандрівника. Острівець дуже невеликий, його площа всього біля 25 гектарів. Підстилаюча поверхня цього місця складається з гранітних відкладень, тому практично уся його територія це пагорби і залишки дії невеликих вулканів. З тропічної рослинності тут понад усе переважають кокосові пальми. Якщо дивитися на це місце з літака, що низько летить, або вертольота воно нагадує півмісяць, обрамлений золотистим пляжем, що йде в глибину півкола.

Зверніться в турагенцію АНЕКС Тур і ми допоможемо вам знайти гарячу путівку в Кузин. Наші менеджери підкажуть кращий час для відпочинку на Сейшельських островах і підберуть Вам кращі варіанти турів. Вам залишиться лише насолоджуватися подорожжю.

Путівки в Кузин - чим тут можна зайнятися?

Відпочинок на острові Кузин, це передусім зіткнення з первозданною природою Сейшельських островів. Річ у тому, що на початку 90-тих років минулого століття його викупив приватний підприємець і це місце не є власністю Республіки Сейшели. У це місце не перестали пускати туристів і навіть навпаки, запрошують сюди людей, що мріють відпочити серед незайманої природи. Але перш ніж сюди приїхати варто знати, що власник встановив ряд чітких заборон, які обов'язкові до виконання:

  • Палити суворо заборонено.
  • Пікніки і пляжні вечірки проводити не можна.
  • Збирати ракушки і інші природні сувеніри не дозволяється.

Будь-яка дія гостей цієї території спрямована на нанесення збитку екологічній системі острова карається штрафом. Хазяїн острова Кузин велику частину зароблених від туризму грошей вкладає в підтримку природного місця існування в первозданному виді. Тому любителям шумних вечірок або активного відпочинку тут робити нічого. А варто сюди приїхати туристам з дітьми, які можуть:

  1. Помилуватися природним заповідником, в якому зібрана велика кількість унікальних тварин і рослин.
  2. Зайнятися дайвінгом і сноркелінгом.
  3. Насолодитися Індійським океаном.
  4. Вчинити подорож на човні навколо острова.

Дітям в цьому місці буде особливо цікаво, тут живе багато величезних черепах, які ходять по території за гостями. Взагалі головна особливість Кузин в тому, що птахи і тварини абсолютно не бояться людей. Тут зібрані більше 40 видів флори і фауни, яка відсутня у іншому світі. Окрім прогулянок по острову і знайомству з його мешканцями туристи можуть просто позасмагати на пляжі із золотим піском в первозданній тиші або вивчити коралові рифи, які в множині проростають навколо острова.

Для туристів адміністрація острова пропонує цікаву послугу - можливість повністю зняти увесь острів Кузин на певний час. Це дуже підходить для людей, які хочуть зіграти весілля в тропічному стилі, але не забуватимемо, що шумний захід тут провести не вийде, а ось тихе, спокійне і урочисте, під шепіт первозданної природи - легко.

Коли краще летіти на відпочинок в Кузин?

Клімат цього місця характерний для Сейшельських островів і характеризується як субекваторіальний. Корінні мешканці республіки ділять місцеву погоду на дві тимчасових протяжності:

  • прохолодну;
  • жарку.

Зміни не дуже істотні для нашого туриста, якщо взимку тут близько +30С, то влітку і осінню температура падає до +25°С. Вітчизняному мандрівникові підходять обидва варіанти. Звертайтеся в нашу турагенцію АНЕКС Тур - відкрийте для себе тур в Кузин на Сейшелах і доторкніться до частинки незайманої природи.

TelegramViber