Тури в Ла Діг

+3 дні

Путівки на відпочинок в Ла Діг 2024 ❤️ острів рожевих пляжів

Ла Діг

Путівки на відпочинок в Ла Діг 2024 ❤️ острів рожевих пляжів

Острів Ла Діг хоч і вважається одним з найбільших на Сейшельському архіпелазі, його розміри всього 3 на 4 км. Проте нехай вас не бентежить його маленька площа. Той відпочинок, який він вам подарує, не зможе зробити жоден острів на Сейшелах. Ла Діг знаходиться в 43 км від острова Мае, де розташовується столиця держави, а також всього в 6 км від Прасліна - іншого найбільшого острова Сейшел.

У кожного острова Сейшельського архіпелагу є свої особливості. І острів Ла Діг не виключення. Океанські вітри виточили з величезних валунів на його узбережжі неймовірні фігури, які височіють як варта над хвилями. Прогулянка по такому пляжу це завжди море вражень.

Гарячі тури на острів Ла Діг

Турагенція АНЕКС Тур спеціально тримає заготовлені тури в Ла Діг для тих туристів, яких вже просто не здивувати великим океаном або високими пальмами. Не треба самостійно підбирати нові локації для подорожей - ми зробимо це за вас. Відкривайте нові незвідані для себе місця разом з нашою компанією.

Враховуючи невеликі розміри острова потрапити у будь-яку його частину пішки можна менш ніж за годину. Прогулянка по його мальовничих грунтових дорогах принесе вам велике задоволення. Рекомендуємо переміщатися уздовж узбережжя океану, де захоплюючі пейзажі з переплетенням неба і води не залишать нікого байдужим. Якщо хочете прискорити процес переміщення по острову можна орендувати велосипед.

Обов'язково відвідайте під час пішої або велосипедної прогулянки гору Ні-Дейгл, що в перекладі означає Орлине гніздо. З найвищої вершини на острові відкривається прекрасний вид на Індійський океан.

Великі враження від маленького острова Ла Діг

Хто раніше вже побував на острові Ла Діг, знають що його головна особливість і пам'ятка це ні з чим не порівнянні рожеві пляжі. Дрібнозернистий гранітний пісок надає прибережній смузі рожевий колір, що зачаровує. Це приголомшливе видовище яким можна насолоджуватися нескінченно довго. Найкрасивіші пляжі з рожевим піском:

  • Петі-Арі
  • Гранд-Анс
  • Анс-коко
  • Реюніон

Не можна провести відпочинок в Ла Діг та не відвідати пляж у бухті Сурс д'Аржан. Білий пісок, об які розбиваються океанські хвилі, служить килимом, на якому розташувалися величезні валуни незвичайної форми. По відгуках туристів після відвідування цього пляжу усі інші пляжі на Сейшелах трохи меркнуть і не так цікаві. Цей пляж особливо хороший під час відливу, коли повною мірою відкриваються усі його достоїнства для фотосесії. Пляж більше є місцем відпочинку, чим місце для купання. На жаль, його покрите коралом дно не дуже комфортно навіть в спеціальних тапочках.

На Ла Діг багато локацій і сайтів для дайвінгу. Проте перед плануванням занурень завжди треба перевіряти прогноз погоди. У літні місяці більше вітряно і можливе виникнення небезпечних течій. У випадку погіршенні погоди від дайвінгу краще всього утриматися.

Якщо ви купите тур на Сейшельські острови з Києва з компанією АНЕКС Тур то отримаєте море вражень і гарний настрій. Купуйте путівки в Ла Діг. Купуйте путівки в Ла Діг, Сейшели - це місце для відпочинку усією сім'єю. Позитивних емоцій і задоволення тут так багато, що не вийде насолодитися одному.

TelegramViber