Тури в Мае

+3 дні

Тури на відпочинок в Мае з Києва 2024 ❤️ Сейшелы

Мае

Тури на відпочинок в Мае з Києва 2024 ❤️ Сейшелы

Сейшельські острови одне з найпрекрасніших місць на землі. Вони розкинулися прямо посеред теплого Індійського океану, на північ від острова Мадагаскар. Від Сейшельських островів до східного узбережжя Африки приблизно 1600 кілометрів. Субекваторіальний м'який клімат якнайкраще підходить для неквапливого відпочинку далеко від активного життя.

Хоч історії курортного життя Сейшельських острів дещо більше півстоліття, із-за якісного сервісу, вдалого географічного місця розташування вони стали мрією багатьох туристів зі всього світу. На острові розташовані готелі найпрестижніших світових мереж. Турагенція АНЕКС Тур підбере тільки кращі пропозиції турів для відпочинку в Мае під ваш бюджет.

Відкриваємо з АНЕКС Тур - Мае 2024

Острів Мае це найбільший острів Сейшельського архіпелагу. При загальній кількості жителів країни 90 тисяч чоловік на острові Мае живе 72 тисячі, тобто переважна більшість жителів усіх жителів Сейшел. Розмір острова усього лише 29 км в довжину і 13 км завширшки. Він витягнутий з північного заходу на південний схід. Площа острова лише 157 квадратних кілометрів. Тут знаходиться столиця держави і міжнародний аеропорт.

Якщо ви перший раз на Сейшельських островах, то компанія АНЕКС Тур рекомендує розпочати знайомство з цього маленького раю якраз з острова Мае. Тут розташована столиця держави, місто Вікторія, відрізняється цікавою креольською архітектурою. Варто вказати, що це єдине місто і порт в державі Сейшельські острови.

Гарячі путівки в Мае - пляжі острова

Найголовніша пам'ятка Мае це звичайно Індійський океан. Омиваний з усіх боків його теплими водами острів привітно розкинув свої пляжі, а м'який океанський вітер і білий пісок притягує до себе туристів зі всього світу. На острові дуже розвинена туристична інфраструктура. І це недивно, оскільки саме від туристів держава Сейшельські острови отримує 75% усіх своїх валютних доходів.

Пляжі острова Мае це національне надбання Сейшел. Круглий рік тут гарна погода, сонячно і помірна хмарність. П'ятірка кращих пляжів острова Мае виглядає так:

  • Бо Валон - один з найвідоміших пляжів острова, велика курортна зона з хорошим сервісом на пляжі, прекрасними локаціями для сноркелінга і фрідайвінга, а також краще на пляжі казино.
  • Анс Руаяль - романтичний пляж з прекрасним оглядом Індійського океану, перебування тут вселяє спокій і насолоду життям. Це кращий пляжу на східному узбережжі Мае і один з щонайдовших на острові.
  • Анс Інтенданс - досить безлюдний але по-своєму привабливий пляж. Сильний прибережний прибій відлякує відпочивальників, але немов магніт притягує серферів. Вода завжди тепла.
  • Бель Омбр - віддалений пляж, де не дуже багато відпочивальників, дозволяє якнайкраще насолодитися Індійським океаном.
  • Анс Атакама - розташований недалеко від дороги, може похвалитися відмінним підводним світом.

Турагенція АНЕКС Тур пропонує тур на Сейшели круглий рік. Райський клімат цього архіпелагу якнайкраще розташовує до ненав'язливого відпочинку, а сервіс місцевих готелів приємно здивує. Якщо ви хочете по справжньому відпочити від шумного життя в центрі цивілізації то дозвольте собі купити путівку в Мае і вам обов'язково захочеться повернутися сюди ще раз.

TelegramViber