Тури на о. Святої Анни

+3 дні

Путівки на острів Святої Анни ❤️ Сейшели 2024

о. Святої Анни

Путівки на острів Святої Анни ❤️ Сейшели 2024

Маленький острів Святої Анни, площа якого складає всього біля 2 квадратних кілометрів, насправді є одним з самих люксовых і дорогих курортів не лише Сейшел, а і світу. Секрет такого успіху полягає не лише в найвищому рівні сервісного обслуговування, яке надається усім гостям острова, і не в прекрасних кліматичних умовах. Острів Святої Анни такий популярний, тому що дає людям можливість відсторонитися від настирного шуму і безупинної метушні повсякденного життя. Потрапивши на цей острів, хочеться, щоб час зупинився, а насолода від перебування на нім тривала вічно. Розмірене задоволення, підкріплене океанськими хвилями і екваторіальним сонцем, гарантоване кожному, хто вибере цей курорт для свого відпочинку.

Острів знаходиться в Національному Морському парку Святої Анни. Уся територія Морського парку оголошена заповідною зоною. Тут заборонені не лише двигуни внутрішнього згорання і ловля риби, але і навіть збір ракушок після шторму на пляжі. Немає ні машин, ні мотоциклів, ні моторних яхт, а улюбленим видом транспорту місцевого населення є велосипед. Замовте тур на острів Святої Анни в нашій турагенції АНЕКС Тур і відкрийте для себе нову главу у збірці ексклюзивного відпочинку.

Тур на острів Святої Анни з Києва

На острові Святої Анни ніколи не буває шумно не лише тому що це заповідна зона, а тому що острів Святої Анни - це, по суті, острів-готель. Сюди не можна приїхати, якщо ви не клієнт розташованого на острові п'ятизіркового готелю, який може запропонувати своїм гостям 87 затишних вілл, кожна з яких є маленьким курортом. Більше ніякого іншого житла на острові немає. Тут ніколи не буває шумно, гучно або настирно від великої кількості людей.

Персонал готелю виключно доброзичливий і уважний. Усі послуги надаються на вищому рівні якості. Все красиво, стильно і дорого. Ресторани готелю пропонують спробувати місцеву креольську кухню, основу якої складають рибні блюда. А тим, хто звик до більше традиційної їжі будуть представлені блюда європейської і азіатської кухні.

Елітний відпочинок на Сейшельських островах

Вибираючи відпочинок на острові Святої Анни можна бути упевненим в найвищому рівні обслуговування. До ваших послуг наступні його переваги:

  • 3 красиві пляжі, 2 з яких захищені від вітру і хвиль, а тому постійно забезпечують комфортне купання.
  • Усі номери готелю пристосовані до комфортного сімейного відпочинку.
  • Багата флора і фауна острова, морські черепахи і унікальна птахи.
  • 4 ресторани, кожен з яких може надати найвишуканіші блюда.
  • СПА і оздоровчі комплекси.

Природа острова просто прекрасна, він увесь потопає в зелені дощового лісу. Мангрові зарості і тропічні рослини створюють неповторну обстановку. А на пляжах з білосніжним піском завжди можна знайти черепах, чиє неквапливе існування якнайкраще передає внутрішню атмосферу острова.

Для організації самого кращого відпочинку для усієї сім'ї довірте вирішення цього питання професіоналам. Турагенція АНЕКС Тур надасть вам тури на Сейшели. Ми можемо організувати для вас гарячі путівки на острів Святої Анни. Вам залишиться тільки відпочивати під екваторіальним сонцем і насолоджуватися життям.

TelegramViber