Тури в Праслін

+3 дні

Гарячі путівки в Праслін ❤️ неповторний острів 2024

Праслін

Гарячі путівки в Праслін ❤️ неповторний острів 2024

Сейшельський архіпелаг - це неповторне райське місце на землі, 115 островів що досить компактно розташувалися в 1600 км на схід від Африканського континенту ,трохи південніше за екваторіальну лінію. З 115 заселених тільки 33 острови і це сталося в більшості завдяки туризму. Острови були відкриті іспанськими мореплавцями на початку XVI століття, а сьогодні завдяки компанії АНЕКС Тур Сейшели можете відкрити для себе і ви. Замовте тур на Сейшельські острови і відчуйте себе першовідкривачем.

Сейшели - це один з найбажаніших океанський курортів у світі. Тут є все для незабутнього відпочинку:

  1. Якісний сервіс.
  2. Прекрасні кліматичні умови.
  3. Незрівнянні пляжі і локації для дайвінгу.

Тури на острів Праслін з Києва, Сейшели

Острів Праслін один з найбільших островів Сейшельського архіпелагу. До головного острова Мае, на якому розташована столиця Сейшельської країни місто Вікторія, від Прасліна всього 36 км. Довжина острова 11 км, а ширина 4 км.

Під час туру в Праслін ви можете відвідати наступні природні парки:

  • Острів Кюрьєз - повністю зелений острів, на якому розташована Черепашача ферма.
  • Природний заповідник Валле-де-Ме - непередавані відчуття від екскурсії по дощовому лісу, від прогулянок під пальмами з тропічними птахами.
  • Пішохідний маршрут Ле Свідчі Нуар - повністю безкоштовний маршрут з оглядовою екскурсією по дощовому лісу і можливістю побачити легендарного чорну папугу.

Менеджери турагенції АНЕКС Тур підберуть для вас найцікавіші пропозиції для відпочинку на острові Праслін.

Пам'ятки острова Праслін

На острові Праслін знаходиться унікальний дощовий ліс, який визнаний на Сейшелах національним надбанням. Він такий же, як і був декілька мільйонів років назад. Ліс засаджений морською пальмою або як її ще називають Сейшельською пальмою, неповторною рослиною, яка зустрічається тільки на Сейшельських островах. Ця реліктова рослина окрім Прасліна зустрічається ще тільки в одному місці у світі - острові Кюрьєз. Доречі, Сейшельська пальма рекордсмен - у неї найбільше насіння у світі.

А ще на острові Праслін знаходяться самі кращі пляжі на Сейшелах. Особливо хорошим вважається Ансе Лаціо. Ідеально чиста вода на пляжі, полога берегова лінія, білий пісок і відсутність водоростей роблять це місце улюбленим курортом у туристів. Відмінно організований сервіс дозволяє насолодитися усіма радощами комфортного відпочинку на березі Індійського океану. Нічим не поступається йому пляж Ансе Жоржетт - прекрасна лагуна з приголомшливим видом на океан. Пляж Кот-д'Ор має ідеальну берегову лінію для незабутніх прогулянок по узбережжю.

На усіх пляжах можна спробувати дайвінг. Яскравий і різноманітний підводний світ Прасліна притягає сюди дайверів зі всього світу. Для тих, хто віддає перевагу відпочинку на суші, доступні тенісні корти і поле для гольфу, водні атракціони і басейни з океанською водою.

Турагенція АНЕКС Тур пропонує відвідати усі острови Сейшельських островів у будь-яку пору року. Коли б ви не приїхали, Сейшели чекатимуть вас і підкорюватимуть своєю гостинною привітністю. А для того, щоб відчути усі Сейшельські острови в одному місці замовте путівку в Праслін та насолодіться сповна усіма принадами архіпелагу в Індійському океані.

TelegramViber