Тури в Силует

+3 дні

Тури в Силует ❤️ незабутній відпочинок на Сейшелах 2024

Силует

Тури в Силует ❤️ незабутній відпочинок на Сейшелах 2024

Серед усіх островів Сейшельського архіпелагу Силует найнеповторніший. Його вибирають туристи, які люблять відпочинок в первозданних умовах при належному рівні сервісу. Сюди прилітають помилуватися прекрасними океанськими краєвидами, ідеально блакитним небом, яке пірнає в синю безодню океану.

Силует - це непередавана природа, яку ви не зустрінете ніде. На гранітному шматочку суші розмірами всього 6 на 4 кілометри зібрано все саме найкраще, що є у цього архіпелагу Індійського океану. Тут живе всього 200 місцевих жителів, а вторгнення цивілізації в його первозданний вид мінімальне. Так, усі дороги грунтові і по них можна обійти увесь острів за декілька годин. Дозвольте собі тур на Силует якщо підтримуєте думку, що радіти життю треба тихо.

Купити гарячі путівки в Силует з Києва

Головна перевага острова це його природа. На ньому існує безліч пішохідних маршрутів, які дозволяють насолодитися природою в первозданному виді. Подорожуючи крізь мангрові зарості можна почути справжні звуки цього реліктового лісу. Вони такі ж як і десятки тисяч років назад. Спокій і тиша наповнює Силует, кожен хто сюди приїжджає, шукає саме це.

Турагенція АНЕКС Тур допоможе вам забронювати номер в єдиному готелі на острові Силует. Крім того на острові є декілька десятків приватних вілл. Купивши путівку на Силует - ви відчуєте свою повну самоту з природою. До пляжів цього острова звикаєш відразу. Він не порівняні ні з чим. Величезний океан котить свої хвилі на білий пісок, а прозора вода так і притягує до себе.

Місця для відвідувань на острові Силует

Коли потрапите на відпочинок в Силует, ознайомтеся з його архітектурою. Вона мінімалістична але дуже гармонійно вписується в ландшафт острова. Акуратні вілли якнайкраще доповнюють зелені ліси на піщаному березі. Зупинившись на такій віллі хочеться зупинити хід життя і насолоджуватися кожною хвилиною, проведеною на острові.

Щоб вивчити острів і усі його особливості правильно і простіше прогулятися по ньому пішки. Тут безліч маршрутів для піших екскурсій. Пройдіться по пляжах - величезні чорні валуни велично лежать на білому піску і омиваються хвилями океану. А якщо захочете викупатися просто заходите у воду але слід пам'ятати, що усі пляжі кам'янисті і коралові тапочки обов'язкові. Відливи і приливи на острові дуже помітні - про них треба пам'ятати під час купання.

Острів Силует це відмінний дайвінг. Поряд з ним знаходяться найвідоміші дайв-сайти на Сейшелах, а саме:

  • Lascars
  • Grand Barbe
  • Etienne Rocks
  • Roche Mondon
  • Point Dauban.

Під час піших прогулянок обов'язково відвідаєте мис Анс Мондон. Океанський пейзаж тут настільки прекрасний, що просто не хочеться йти. На острові Силует багато Сейшельських черепах, для них побудована навіть спеціальна вольєра.

Обов'язково спробуйте місцеву креольську кухню в одному з численних ресторанчиків. Окрім цього досить хороші ресторани з японською, італійською і французькою кухнею.

Туроператор АНЕКС Тур організовує вам індивідуальний і ексклюзивні тури на Сейшельські острови. Якщо ви тут вперше, то все буде вражаючим і таким, що запам'ятається назавжди. А якщо ви тут вже були, тоді просто знову відчуєте, наскільки безтурботним і приємним може бути життя, коли ви проводите свій тур на острові Силует.

TelegramViber