Тури в Барселону

+3 дні

Тури в Барселону 2024 ❤️ ідеальне місце для відпочинку

Барселона

Тури в Барселону 2024 ❤️ ідеальне місце для відпочинку

Одним з найкрасивіших і популярніших міст світу є Барселона. Вона незвичайна, не схожа ні на одно інше місто, сучасна і старовинна одночасно. Це - з'єднання культур, епох, часів, моря, смачної їжі, ярмарків, історії та архітектури. Тут знайде своє місце старий і молодий, багатий і бідний. Путівки у Барселону - прекрасна можливість доторкнутися до прекрасного, вічного, чогось дивного, цікавого.

Клімат і особливості Барселони

Барселона розміщена в Каталонії та є її столицею. Вона лежить на березі Середземного моря на території Коста-дель-Маресме. У місті проживе більше 1,5 мільйонів людей. Барселона розташована на пагорбах, клімат середземноморський. Зима м'яка, суха, літо вологе і тепле. Найхолоднішим місяцем є січень, найтеплішим серпень. Найбільша кількість опадів випадає в жовтні.

Місто має тривалу історію. Відоме те, що поселення тут існувало ще з 237 року до н.е. Зараз це одне з найбільших міст і портів світу. Барселона ділиться на 10 великих районів. Їх умовно можна розділити на елітні, спальні, історичні. Тур в Іспанію, не може обійтися без ознайомлення з частинами Барселони, але на те щоб побачити усе найцікавіше знадобиться не один день.

Пам'ятки міста

Разом з АНЕКС Тур у Барселоні ви зможете побачити масу цікавого в цьому іспанському місті. Адже тут розміщуються світові шедеври. Це:

 • Sagrada Família - мабуть, найвідоміший архітектурний пам'ятник Іспанії. Це дивовижної краси базиліка, будувати яку почали ще в 1882 році за проектом геніального Антоніо Гауді. Зараз храм знаходиться в процесі реставрації та до остаточного результату ще довго. Для багатьох туристів ця базиліка займає перше місце у світі по красі і незвичності.
 • Las Ramblas - це найвідоміша вулиця Барселони, де є багато цікавих будівель, магазинів, вуличних артистів.
 • Чарівний фонтан Montjuic - це музичне представлення, яке виконує фонтан. Проходить воно щодня, але строго за розкладом.
 • La Pedrera - це дивовижній незвичності будинок, побудований за проектом Гауді. Це цікава будова, яка нікого не залишить байдужим.
 • Парк Güell - це неземної краси парк, який побудував Гауді. Відкритий в 1926 році. Тут є конструкції з каменю, мозаїка, будинок, в якому жив великий майстер. Вхід в парк безкоштовний, а за відвідування окремих зон треба буде доплатити.
 • Музей Пікассо - тут представлені картини від самих ранніх до найпізніших. У кінці виставки вам стане зрозумілий нелегкий шлях генія і становлення його мислення.
 • Plaça Reial - це дуже красива, але при цьому спокійна площа, якою хочеться насолоджуватися. Тут є багато неповторних будівель, фонтанів.
 • Готичний Квартал - це красиве місце розташоване посередині між бульваром Рамбла і вулицею Лайєтана. Це справжнє хитре сплетення середньовічних вуличок, будинків і площ. Саме тут можна відчути дух Барселони та Середньовіччя.
 • Пагорб Монжуїк - звідси відкривається захоплюючий вид на Барселону. Тут розташовані музеї, виставкові зали, сади, замок. Тут можна гуляти вічно. Тур у Барселону буде неповним без відвідування цього місця.
 • Старий порт - тут дуже люблять гуляти місцеві і туристи. Звідси починається шопінг і водні прогулянки.
 • Пагорб Тібідабо - по-перше, звідси відкривається вид на Барселону, від якого в душі піднімається буря емоцій. А по-друге тут розміщується храм Святого Серця. Це неймовірно прекрасно та піднесено.

Також можете відвідати музеї футбольного клубу "Барселона", національний музей мистецтв Каталонії, Музей Міро, Іспанське село.

Поради тим, хто планує відпочинок у Барселоні з Києва

АНЕКС Тур знає як зробити так щоб поїздка запам'яталася надовго. Але все таки не зайвими будуть і рекомендації туристам. Якщо ви збираєтеся в столицю Каталонії:

 1. Будьте особливо уважні до своїх речей. Тут безпечно але людей дуже багато і тому крадіжки трапляються не так вже і рідко.
 2. Після прибуття у Барселону купить в кіоску газету "Guia del Ocio", саме там пишуть про усі заходи в місті.
 3. Вечерю в кафе Барселони подають зазвичай після 21-ої години або тоді, коли стане темно. Самим не треба займати столики, їх вкаже офіціант. Чайові складають приблизно 10% від замовлення. Палити в громадських місцях не можна.
 4. Проїзд в метро коштує 1 євро, а на екскурсійному автобусі - 16 євро, і дозволить вам кататися цілу добу. Можна також орендувати авто, з цим немає проблем, ціни цілком доступні.
 5. Поїсти у Барселоні можна недорого і дуже смачно. Тут є багато кафе і ресторанів, а для тих, хто хоче заощадити, продається готова їжа в супермаркетах. Вона дуже свіжа і неймовірно смачна.

Барселона - це місто, про яке можна розповідати вічно. Тут є пляжі, музеї, старовинні квартали і незвичайні парки. Але її треба пробувати на смак, відчувати, дихаюти її повітрям. Відпочинок у Барселоні - це щось нереальне, дивовижне. Вона асоціюється з культурою, ароматом смакоти, морем, сонцем, любов'ю. Тут живуть дивовижної краси люди. Тут навіть в холодний період тепло і ясно. Це окремий світ, який нікого не залишить байдужим.

TelegramViber