Тури в Коста-де-Барселона

+3 дні

Туры в Коста де Барселона з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Коста де Барселона

Туры в Коста де Барселона з Києва 2024 ❤️ ANEX Tour

Краса природи і бездоганність архітектури, теплий морський бриз і ніжність хвиль Середземномор'я - усе це про Коста Барселона. Це - узбережжя, яке має протяжність 100 кілометрів і славиться своїми милими старовинними городками, дивовижними пляжами, при цьому порівняно близько розташовано від Барселони. Від міста до північних меж узбережжя всього 68 кілометрів.

Давайте розберемося!

Тур на Коста Барселона - це прекрасна можливість провести дні яскраво і тепло. Але коли ви почнете шукати інформацію про цей регіон, то можете заплутатися. Адже часто до складу Коста Барселона включають і інші узбережжя Іспанії. Але це не зовсім так. Це узбережжя умовно можна розділити на 2 групи: Коста Барселона і Коста дель Гарраф.

Північна частина - це безпосередньо Коста Барселона. Тут можна прекрасно відпочити і позагорати на численних пляжах. Це суцільна смуга ідеальних пляжів з хвойними деревами і ароматним повітрям. Гори захищають територію від вітру і холоду. Тому тут немає різкої зміни температур. А дивовижні піренейські сосни, дарують цій місцевості цілюще повітря, в з'єднанні з кришталевими гірськими річками і морем, що створює неповторну атмосферу.

А Коста дель Гарраф лежить в 56-ти кілометрах на південь від столиці Каталонії. Це розкішніша курортна зона. Тут розташовані городки Сітжес (до речі, дуже богемне місце) і неймовірно затишний Кастельдефельс.

Так, звичайно ж, узбережжя усипане містечками, немов зірками, кожен з яких має свої пам'ятки і красоти. Але в цілому, це затишне миле узбережжя, яке так і вабить туристів зі всього світу.

А що ж з кліматом?

Тур в Іспанію - це звичайно ж, поїздка до моря. І відпочинок в Коста Барселона зможе подарувати вам насолоду від морського бризу і тепла. Клімат тут середземноморський, але немає жари. Купальний сезон починається в середині травня, а рослинність дивовижної краси і яскравості. Влітку середні температури складають +25С градусів, а ближче до осені приблизно +21С градус. Вже з середини жовтня починає холодати.

Тут дуже чисте повітря, тому що немає промисловості. Ці місця славилися винарями і рибалками, тому тут по-особливому затишно. Неперевершена і навіть деяка нетронутість місцевої природи, дозволяють усамітнитися і отримувати задоволення від простих радощів.

Пам'ятки Коста Барселона

Це узбережжя відоме своїми городками і чистісінькими пляжами. Тому найголовнішими пам'ятками є саме природні ресурси. Так, на що звернути увагу, коли будете в цьому регіоні:

  1. На пляжі. Тут відмінні пляжі, багато хто з яких має Блакитний прапор за чистоту. Для того, щоб провести час в приємно, відвідаєте містечка Мальграт де Марі, Санта Сусанна, Пінеда де Марі, Сітжес, Калелья. АНЕКС Тур гарантує, що тут вам буде весело, затишно і дуже красиво. Берегова лінія усипана дрібним піском або галькою, тому відпочивати тут приємно і безпечно.
  2. Замок Сан Хуан - розмістився на вершині гори в містечку Бланес. Відомий, передусім, красивим видом, який відкривається з його вершини. Стоячи на пагорбі можна навіть побачити Барселону.
  3. Музей Сальвадора Далі - відвідуване і знакове місце, спроектоване самим великим художником. Був відкритий в 1974 році. Знаходиться у Фігерасі. Він присвячений Далі, тут є його творіння, а ще могила знаменитого генія. Тут незвично і дуже круто.
  4. Римський амфітеатр в Таррагоне- з'явився він в цьому місті ще в 1-2 столітті до н.е. Від амфітеатру починається головна вулиця, тут розташована невелика експозиція, а вхід безкоштовний.
  5. Пам'ятки для малечі. Тут ви можете насолодиться веселощами в аквапарку "Марінеленд", побувати в Парку гномів і Музеї кішок, а також піти в парки PortAventura World і Water Park.

Путівки на Коста Барселона - це дивовижний мікс красивої природи і творінь, створених людиною. Тут можна нескінченно знаходити щось нове і цікаве, незвичайне. А головне, в цьому місці буде добре дітям і дорослим, тому що кожен підбере щось для себе.

Путівки в Коста де Барселону

  • Поїхати в Іспанію без відвідування Коста Барселона просто неможливо. Але можна скористатися деякими хитрощами, щоб зробити поїздку ще краще. Так, по усьому узбережжю йде залізниця, по якій курсує, немов іграшковий електропоїзд і має він всього 3 вагони. Сполучає він містечка і Барселону і ходить кожні 30 хвилин.
  • Містечка узбережжя сполучені між собою автобусами. Ціна квитка від 2 до 9 євро.
  • Якщо ви захочете відвідати музей Сальвадора Далі, приготуйте 14 євро. Туди можна піти щодня з 9 до 18-ої. А якщо ви хочете потрапити на знижки в магазинах, то пам'ятаєте, що вони тривають з 7 січня по 7 березня.
  • Додому привезіть традиційні фігурки биків і фарфору, плетучі тарілки. Не забудьте підшукати і красиві атрибути фламенко. Це віяла, шпильки і шалі. А тим, хто любить алкоголь привезіть напої "Пенедос", "Пріорат". Для усіх хто є фанатом футболу, можна підшукати масу атрибутики футбольного клубу "Барселона" і все того, що зв'язно з Мессі. Та і не забудьте про те, що на узбережжі багато брендових магазинів.
  • Також звернете увагу на місцеву кухню. Разом з АНЕКС Тур в Коста де Барселона ви зможете скуштувати напрочуд смачні блюда. Це паелья, ескуделла, сопа де кандіс, сукет. А на десерт обов'язково замовте крем каталана.

Коста Барселона - це справжній Едем, насолодитися красотами якого можна вже зараз. Тут є все для того, щоб почувати себе щасливим.

TelegramViber