Тури в Коста Дорада

+3 дні

Тури на відпочинок в Коста Дорада ❤️ коли море зве...

Коста Дорада

Тури на відпочинок в Коста Дорада ❤️ коли море зве...

Золотий берег - саме так ще називають узбережжя Коста Дорада. Тут дійсно дуже дорого і приємно. Адже це 140 кілометрів золотистого ніжного піску, який переливається на сонечку під блакитним небом біля блакитних хвиль. Розміщений він від міста Віланова-і-ла-Желтру до рисових полів річки Ебро.

Курорти узбережжя

Тур в Коста Дорада - це захоплююча пригода, адже тут дуже неймовірно. Є декілька курортних містечок, які готові прийняти туристів, а саме:

  • Салоу - розташований в 100-та кілометрах від Барселони. Це найголовніше туристичне місто узбережжя. Тут є 8 кілометрів пляжів, які оточені парками, алеями, кафе, ресторанами. Також тут затишно розташувався один з найкрасивіших світлових фонтанів Європи.
  • Старовинним і неймовірно красивим є і містечко Сітжес. Це теж досить популярний морський курорт. АНЕКС Тур вже багато років рекомендує їздити туди тим, хто хоче поправити здоров'я. Тут є вузькі вулички, майстерні ремісників, кафе, ресторани та незабутня атмосфера.
  • Популярним серед туристів, особливо жінок, являється місто Камбрільс. Це колишнє село, а сьогодні - тут вабляча древня архітектура, 10-ть кілометрів чистісіньких пляжів. А ще тут добувають смарагди, є музей цього каменю і величезна кількість прикрас і виробів з нього.
  • Для все тих, хто цікавиться історією, цікавою стане Таррагона. Тут переплелися культури, народи і древні традиції. Новим і дуже затребуваним є містечко Ла-Пінеда. Тут є піщані пляжі, бухти та спокій.

Де зупинитися в Коста Дорада?

Путівки в Коста Дорада - це і пошук житла, але узбережжя може порадувати хорошим вибором готелів і апартаментів. Більшість з них розміщені від Ла-Пінеди до Камбрільса. Є єдиний, але дуже демократичний готель 5 зірок - Gran Palas Hotel. Самим затребуваним видом житла є апартаменти. Ціни на них дуже різні. Звичайне від 80 до 400 євро залежно від сезону.

Які пляжі є на узбережжі?

Разом з АНЕКС Тур в Коста Дорада ви зможете відвідати усі самі кращі пляжі. Багато хто з них нагороджений Блакитним прапором. Усі вони мають золотий пісок, пологий спуск у воду, чистісіньке море, а ще душі, туалети, кафе, бари, необхідне для відпочинку. Причому, багато що з цього абсолютно безкоштовне. Вхід на пляж вільний, усі вони муніципальні, тому повністю доступні.

Кращими пляжами Коста Дорада вважаються:

  1. Левант - один з найбільших пляжів Салоу. Тут є пальми, дорогі ресторани, красивий вид.
  2. Пляжі міста Таррагона - вони небагатолюдні, до багатьох з них можна дійти пішки. До деяких ходить громадський транспорт.
  3. Льоса - пляж в Камбрільсі, який ідеально підходить для відпочинку з дітьми.
  4. Ла-Пінеда - теж відмінний пляж, де можна загорати і купатися з дітьми, а також тут дуже багато розваг.
  5. Калафель - розташований в 34-х кілометрах від Таррагони. Тут влаштовують змагання любителі фрісбі.
  6. Ріумар - на цьому пляжі можна побачити прекрасні піщані дюни.

До речі, узбережжя знамените і своїми нудистськими пляжами. Вони не мають потрібного сервісу, та зате цілком хороші. Наприклад: "Ла Маркеза", "Торн", "Савіноса".

З АНЕКС Тур в Коста Дорада з Києва 2024

Тур в Іспанію - це не лише купання в морі і смачна їжа. На узбережжі Коста Доради можна зайнятися дайвінгом. Для цього відвідаєте Підводний парк Таррагони. Саме там затоплений корабель "Драгонера". Тут є і штучний риф. Взагалі на узбережжі багато місць, де були потоплені судна під час війн і битв. Усі вони дуже цікавлять дайверів. Обов'язково відвідаєте дайв-центри. Кращими вважаються Big Blue і Glups. Там можна орендувати спорядження, а також отримати сертифікат на пірнання.

Після занурення, вам захочеться перекусити. Кухня тут середземноморська, але з каталонськими нотками. Обов'язково спробуйте паелью з рибою і морепродуктами. Також покуштуйте тушковану козлятину в Леріда або телятину під соусом з помідорів з Жіронді. Більшість ресторанів орієнтуються на туристів. Якщо хочете обідати щось автентичне, шукайте це в Реусі і Таррагоні. Рибні блюда купуйте в Камбрільсе навпроти порту. А також обов'язково зайдіть в ресторан з Мішленовською зіркою - Can Bosch.

Відпочинок в Коста-Дорада - це шматочок раю на землі. Тут затишно, приємно і мило. У багатьох це узбережжя асоціюється з розкішшю та багатством і це, правда. Адже те, що дала тут природа неможливо навіть оцінити. Це унікальний регіон, що нестримно розвивається і при цьому залишається таким же чистим і незіпсованим.

Насолоджуючись теплим морем і золотим піском, ви зможете забути про проблеми і турботи. Тільки блакитне небо, м'яка блакить хвиль і приємний бриз. Чи це не щастя?!

TelegramViber