Тури в Берувелу

+3 дні

Тури в Берувелу ❤️ рибальське містечко на узбережжі океану

Берувела

Тури в Берувелу ❤️ рибальське містечко на узбережжі океану

Берувела - досить відоме місце, яке розташоване в західній частині Шрі-Ланки. Це курортне містечко, в якому мешкає близько 34 тисяч людей. Від Коломбо його відділяє 55 кілометрів.

Відпочинок в Берувела 2024: обирайте краще

Саме Берувела - це перше курортне місце, яке бачить турист, що їде на південь Шрі-Ланки. Тут все оздоблено для туристів. Є кафе, ресторани, готелі, можна неквапом відпочивати круглий рік. Це досить древнє містечко, яке було засноване багато віків тому арабами. Тут і зараз дуже багато мусульман, що надає йому особливу атмосферу. Уранці - це типове рибальське місце, де можна купити свіжої риби або подивитися на те, як човни припливають до берега зі свіжим уловом. Саме містечко - це порт.

Відпочинок у Берувелі може бути досить приємним, адже пляжів дійсно багато. Але вони досить вузькі. Якщо ви вирішите купатися на міському мусульманському пляжі, то краще залиште цю ідею. Тут досить брудно. Краще пошукайте хороші місця на півдні. На півночі пляжі є, а ось туристичної інфраструктури там немає.

Рекомендується вибрати пляж, який розташований на крайньому півдні міста. Тут дуже хороший рифовий пляж. А також дуже розвинена туристична інфраструктура. До того ж, цей пляж дуже незвичайний. Від берега всього за декілька десятків метрів є кораловий риф. Між берегом і рифом іноді створюється щось подібне до річки з течією.

Високий сезон починається в жовтні і закінчується у квітні. Тоді тут немає дощів і великих хвиль. З травня по жовтень зазвичай йдуть дощі і є великі хвилі, що можуть бути небезпечними.

Взагалі, це відмінний курорт і купити тур у Берувелу - прекрасне рішення. Але при цьому, якщо ви хочете отримати прекрасний відпочинок з елітним ухилом, навряд чи у вас це вийде, адже це демократичне місце.

Гарячі путівки в Берувелу з Києва

  • Незважаючи на деякі моменти - це місце, де можна насолодитися неспішним відпочинком і розслабитися. Тут є пам'ятки, що будуть дуже цікаві туристам. У містечку є старовинні храми та мечеть. Але за справжніми пам'ятками треба все ж їхати у сусідні міста.
  • Головною прикрасою містечка є мечеть Кетчімалай Дага. Її побудували саме там, де уперше висадилися арабські торговці. Оформлена вона в індійському і арабському стилі. У сусідній Алутгаме розташований храмовий комплекс Канде Вихарайа. Він був відкритий в 1734 році. Найголовнішою прикрасою в цьому комплексі є статуя Будди, висота якої 50 метрів. Біля храму росте дерево, вік якого більше 300 років.
  • Біля Берувели розташований маяк, який знаходиться на острові Барберін. Він освітлює все на 5 кілометрів навкруги. З містечка на острів можна вчинити невелику водну екскурсію.
  • Звичайно ж, вам обов'язково треба піти і на рибний ринок. Робіть це уранці з 6 до 9-ї години. Саме в цей час рибалки везуть свій нічний улов. Тут дуже колоритно, цікаво, все просякнуто справжнім ланкійсько-арабським духом.

Берувела - це старовинне містечко, яке може порадувати багатьох. Тут є автентичні ремесленики, багато незвичайного і цікавого. В той же час, місто активно розвивається і відновлюється. Тут можна зустріти ланкийських маврів, які торгують коштовними каменями, можна відчути переплетення арабською, ланкийською та індійською культурою. Тут можна гуляти вечорами, насолоджуватися теплими мусонами, куштувати найсвіжішу рибку і лобстерів, відпочивати на пляжі під кокосовими пальмами. Тур на Шрі-Ланку без цього місця буде неповним. Тому обов'язково відвідаєте його!

TelegramViber