Тури в Коломбо

+3 дні

Гарячі тури в Коломбо з Києва ❤️ ANEX Tour

Коломбо

Гарячі тури в Коломбо з Києва ❤️ ANEX Tour

Тур в Шрі-Ланку повинен обов'язково проходити через місто Коломбо. Це не лише прізвище знаменитого британського детектива, який своєю простотою і хитрістю завоював мільйони прихильників по всьому світу. Це ще і одне з найбільших міст цієї благословенної країни, яке є її культурним і економічним центром. Не дивлячись на те, що з кінця минулого століття столиця була перенесена в місто Шрі-Джаяварденепура-Котте, Коломбо все одно залишається найбільшим і цікавим місцем в Шрі-Ланці.

Звертайтеся в нашу турагенцію АНЕКС Тур і будете забезпечені самим кращим туром на території острова Шрі-Ланка. Вам просто варто звернутися до нас і вибрати путівку яка сподобалась або залишити запит на підбір туру в Коломбо, усе інше - наша відповідальність.

Особливості відпочинку в Коломбо 2024

Це місто розташоване на південній частині острова. Разом з усіма передмістями і адміністративною територією його населення налічує більше 5 мільйонів чоловік. Він дуже великий, тому туристам що потрапили сюди вперше слід приготується до довгих поїздок від однієї пам'ятки до іншої. Але це того варто, історія цього місця багатогранна, участь у будівництві архітектурних пам'яток і звичайної архітектури брали в різний час:

 1. Голландці;
 2. Британці;
 3. Греки;
 4. Португальці;
 5. Араби;
 6. Римляни;
 7. Перси.

Це одна із справжніх столиць Азії, хоча за документами нею не являється. Тільки у таких місцях як це можна побачити високу багатоповерхову будівлю, а поруч невелику місцеву будову, а іноді і звичайнісіньку маленьку хатинку. Чим далі від центру міста, тим більше попадається вулиць з маленькими будиночками, що покосилися, хоча за програмою будівництва міста Коломбо, яка почалася в кілька років тому ці непрезентабельні будови помалу зносяться і замінюються на сучасні будинки.

У цьому місці, окрім відвідування пам'яток, можна зайнятися шопінгом, відвідати туристичний район або сходити на пляж.

Відвідування туристичного центру Коломбо - це похід по численних барах і ресторанах, зі всілякою кухнею тих народів, які в той або інший час брали участь в життя міста. Там можна полоскотати собі нерви в одному з казино, відвідати безліч нічних клубів або один з сотні туристичних магазинчиків.

Шопінг в цьому місті забезпечений на високому рівні, найвідоміші торгові центри це:

 1. Liberty Plaza;
 2. Majestic City;
 3. House of Fashion;
 4. Odel;
 5. Nolimit.

Путівки в Коломбо - пам'ятки курорту

Відвідування пам'яток в Коломбо це окрема тема. Місто розбите на безліч районів, в кожному з яких є безліч храмів і культурних центрів. Район Форту, історичний і діловий центр міста може запропонувати такі місця як:

 • Старий маяк;
 • Ступа Sambodhi Chaitiya;
 • Голландський Госпіталь;
 • Набережна Галле Фейс;
 • Новий маяк;
 • Морський Музей;
 • Готель Гранд Орієнтал і музей Чехова;
 • Церква Святого Петра.

У торговому районі Петтах можна подивитися на:

 • Голландський Музей;
 • Храми Катіресан;
 • Плавучий ринок;
 • Мечеть Ямі уль Альфар;
 • Стару ратушу.

І це тільки найпоширеніші пам'ятки міста. Насправді їх значно більше. Замовляйте путівки в Коломбо з АНЕКС Тур і знайомтеся ближче з цим дивовижним курортом Шрі-Ланки.

TelegramViber