Тури в Галле

+3 дні

Гарячі тури в Галле ❤️ Шрі-Ланка 2024

Галле

Гарячі тури в Галле ❤️ Шрі-Ланка 2024

Курорт Галле - це місто, розташоване на південному заході Шрі-Ланки. Сьогодні воно відрізняється розвиненою туристичною інфраструктурою. Тут є і прекрасний пляж, що омивається водами Індійського океану та багато цікавих місць для відвідування туристів. Ви знайде тут багато оригінальної архітектури - місто було створене португальцями, тому місцеві будови тут дуже унікальні.

На сьогодні в місті живе близько 100 тис. чоловік. Велика половина з них працює в туризмі, інші займаються риболовлею, виробництвом текстильних або скляних виробів.

Відпочинок в Галле з Києва

Купити путівку в Галле можна в турагенції АНЕКС Тур - наша компанія організує ваш відпочинок на високому рівні. Ми потурбуємося про те, щоб ви не переживали ні про що, коли перебуватимете в Галле. А вигідні ціни і приємне обслуговування сподобаються усім туристам.

Розваги на курорті

Хочете поніжитися в чистому морі? Тоді вирушайте в Унаватуна, де вас чекає чистий пляж із золотим піском, оточений кораловими рифами. Також ви зможете відправитися з міста в екскурсію по джунглях на джипах. Любителям водного спорту і підводного плавання пропонуємо позайматися серфінгом, рафтингом, катанням на водних лижах, вітрильним спортом або порибалити.

Путівки в Галле - пам'ятки курорту

На курорті вам буде що подивитися - тут є багато визначних місць, які повинні відвідати усі туристи.

  • Форт Галле - це древній колоніальний форт, який чудово зберігся з тих часів. Він оточений високими стінами, хоч і внутрішні будівлі майже зруйновані. Варто також піднятися на маяк, звідки можна помилуватися красою міста. З цієї причини варто придбати тур в Шрі-Ланку.
  • Притягає туристів і собор святої Марії - це голландська церква вісімнадцятого століття.
  • Тут багато красивих буддійських храмів.
  • Морський музей притягає багатьох туристів завдяки експонатам кораблів і безліччю карт.
  • Рекомендуємо відвідати черепашачу ферму, де є багато маленьких особин, яких з часом випускають в океан.
  • Однією з головних пам'яток курорту є дощовий ліс Сінхараджа. Він є тим місцем первісного створення, яке ще не знищило людство. Зараз цей ліс є заповідником.
  • Старий ринок - це місце, яке було створено дуже давно. Зараз тут торгують місцеві жителі - вони продають овочі, фрукти, сувеніри. Тут час немов застигло - торговці користуються гирями для зважування. Також вся архітектура ринку так і залишилася в первинному виді.
  • Набережна рибалок знаходиться в межах містечка - тут усі рибалки ловлять рибку з океану мережами і відразу ж продають її.

Клімат Галле

Галле відрізняється екваторіальним кліматом, який має два сезони: сухий і вологий. З початку квітня до жовтня тут часто йдуть дощі. Дуже висока вологість повітря і висока температура не усім підійде для відпочинку. Краще купувати тур в Галле в сезон з листопада по березень - він теплий і сухий.

Кухня курорту

У усіх ресторанах курорту ви побачите, що їдять місцеві жителі в основному овочі, фрукти і рис. М'ясні блюда тут не часто можна поїсти, оскільки корова в цій країні є священною твариною. Тому часто вас можуть почастувати морепродуктами і рибою. Важливим фактом про місцевих жителів є те, що вони дуже люблять додавати у блюда перець чілі. Тому, перед тим, як робити замовлення, дізнайтеся про гостроту блюда.

Скориставшись послугами турагенції АНЕКС Тур, ваш відпочинок в Галле пройде весело і чудово. Ви повернетеся відпочилою людиною, з новими силами і безліччю нових вражень.

TelegramViber