Тури в Хіккадуву

+3 дні

Гарячі тури в Хіккадуву ❤️ Шрі-Ланка 2024

Хіккадува

Гарячі тури в Хіккадуву ❤️ Шрі-Ланка 2024

Курорт Хіккадува є популярним містом, що розвивається на Шрі-Ланці. Сюди приїжджають туристи зі всього світу для відпочинку на красивому пляжі і для відвідування місцевих пам'яток.

У більшості випадків місцевий пляж підходить тільки для катання на серфі, оскільки є постійна присутність хвиль. Для плавання і купання в океані варто вибрати інший пляж (Hikaduwa Beach), де дуже мало хвиль, через наявність коралових рифів.

Відпочинок в Хіккадува з Києва з АНЕКС Тур

Уся берегова лінія курорту простягається на 10 кілометрів, але сама відвідувана частина пляжів знаходиться в межах перших 5 кілометрів. Уздовж центральної дороги розташовані ресторани, кафе і магазини, житлові будинки. Кожна дорога міста має тротуар, де можна спокійно прогулятися ввечері. АНЕКС Тур пропонує купити гарячі путівки на Шрі-Ланку на вигідних умовах. Ваш відпочинок буде не тільки розважальним і цікавим, а і доступним.

Пляжі Хіккадуви

Курортний пляж дуже красивий і протяжний. Пляжна зона забудована ресторанами і готелями, які виходять на берег. Також на пляжі можна зустріти школи для серфінгу, де можна навчитися катанню.

Також цей курорт є відмінним місцем для зайняття дайвінгом – тут можна побачити красивий підводний світ.

Увечері можна прогулятися по вулицях міста, зайти в місцевий ресторан або нічний клуб. Можна відвідати нічні клуби з шумною музикою і веселою компанією, тому любителям активного нічного життя тур в Хіккадуву купити просто необхідно.

Путівки в Хіккадуву - пам'ятки курорту

Купивши тур в Шрі-Ланку ви зможете намилуватися не лише пляжами Хіккадуви. Тут є ще багато цікавих місць, які ми рекомендуємо туристові:

  • Обов'язково відвідаєте рибний ринок, де можна купити найсвіжішу океанську рибу за вигідною ціною.
  • Можна відвідати красивий буддійський храм з древнім дизайном.
  • Тут можливо замовити екскурсію в гірську частину Шрі-Ланки, де збирають чайне листя. Ви зможете побачити як відбувається цей процес.

Погода в Хіккадуві

Відпочивати на цьому курорті можна у будь-який час, але все таки, виділяють два сезони. У першому випадку, сезон триває з початку листопада по кінець квітня - в цей час краще всього займатися дайвінгом, а також провести відпочинок на пляжі. У другому випадку сезон триває з початку травня по жовтень - в цей час з океану дме вітер, який утворює сильні хвилі. Якщо вам до душі відпочинок на пляжі або перегляд пам'яток, тоді можете відвідати курорт в цей сезон.

Кухня курорту

Якщо ви хочете знайти хороші кафе для того, щоб підкріпитися, то не варто шукати їх в центрі - тут тільки туристичні ресторани з високими цінами. Коли ви пройдете в глибинку міста, то зможете знайти недорогі ресторани з прийнятною вартістю блюд.

Вас уразить різноманітність страв, які так і ваблять пряним запахом, великою кількістю овочів і морепродуктів. Ну і варто спробувати цейлонський чай, який збирають прямо з гірських плантацій Шрі-Ланки. Хоч і м'ясних блюд тут практично не побачити, але вас завжди здивують блюда зі свіжих морепродуктів.

Турагенція АНЕКС Тур забезпечить комфортні умови перебування туристів на відпочинку у Хіккадуві - ви повернетеся з курорту відпочившими і повними приємних вражень. Нехай ваш тур стане казкою, яка стала реальністю!

TelegramViber