Тури в Унаватуна

+3 дні

Гарячі тури в Унаватуну з Києва ❤️ Шрі-Ланка

Унаватуна

Гарячі тури в Унаватуну з Києва ❤️ Шрі-Ланка

Якщо ви вирушаєте в тур на Шрі-Ланку, вам необхідно обов'язково заглянути в містечко під назвою Унаватуна. Це тихе місце розташоване недалеко від великих туристичних центрів - Галле і Коломбо. Тут немає шумних туристичних зборищ або серйозних пам'ятників архітектури. Зовсім нещодавно це містечко було невеликим селом, в якому жили прості рибалки. Але завдяки особливостям берега тут можна провести спокійний пляжний відпочинок, за цим сюди і спрямовується величезна кількість туристів. За популярністю морське узбережжя Унаватуна поступається тільки таким модним місцям як Бентота та Хіккадува.

З усіх можливих турів, Унаватуна - це тихе спокійне місце краще всього використати пропозиції що надаються компанією АНЕКС Тур.

Особливості відпочинку в Унаватуні 2024

Найчастіше відпочинок на цій спокійній умиротвореній ділянці суші вибирають сімейні туристи з маленькими дітьми. Головний пляж в цьому місті один, але завдяки своєму зручному розташуванню, він захищений від відкритого океану кораловими рифами, приємна температура води тут зберігається круглий рік. Хвилі бувають не великі і дуже рідко. Саме тому природні умови відпочинку в Унаватуні так підходять сім'ям навіть з дуже маленькими дітьми. Деяка частина узбережжя зайнята невеликими закусочними і маленькими готелями, територія постійно прибирається і міститься в чистоті. Пісок на пляжі дрібний характерного жовтого відтінку, упродовж пляжної території є місця, де можна попірнати, і де покупатись з дітьми на мілководді.

Окрім основного центрального пляжу є ще декілька:

  1. Dalawella;
  2. Коггале;
  3. Мрісса;
  4. Велігама;
  5. Jungle Beach.

Це не великі пляжні місця, досить затишні, але щоб до них дістатися потрібно здолати зарослу джунглями територію.

Під час туру в Унаватуні на пляжах окрім звичайного загоряння або купання можна узяти на прокат будь-який вид водного транспорту або зайнятися:

  • дайвінгом;
  • снорклінгом;
  • сапбордінгом.

Також тут можна покататися на водних лижах, а ось для серфінгу та інших видів плавання на хвилях тут доведеться забути. Водна поверхня біля цього містечка дуже спокійна. За активним спортом треба буде їздити на інші узбережжя Шрі-Ланки.

Тим, кому надокучило валятися на пляжі, можна прогулятися по місту. Пам'ятки в Унаватуні відсутні, шумних барів, нічних клубів і подібних до них закладів немає, що знову ж таки говорить про це місце як про сімейний курорт для туристів з маленькими дітьми. Для любителів подібних розваг є пляжні вечірки, які влаштовують власники невеликих місцевих барів. Та можна насолодиться живою місцевою музикою і потанцювати на піску.

Замість пам'яток можна відвідати центральну вулицю міста. Там знаходиться велика кількість різноманітних ресторанчиків з місцевою кухнею, агентства по прокату будь-якого транспорту, для подорожей по околицях міста і туристичні магазинчики, в яких можна купити безліч різноманітних сувенірів.

Путівки на курорт Унаватуна

Це місце відкрите для відвідування туристів круглий рік, завдяки м'якому клімату і безвітряній погоді сюди можна навідуватися у будь-який місяць. Звичайно тут існує сезон дощів характерний для цієї області, він приходиться на кінець весни і два перші місяці осені. Але із-за кліматичних особливостей узбережжя волога пора року практично не відчувається. Самими кращими погодними умовами тут можуть похвалитися зимові місяці, також березень і квітень.

Замовляйте гарячі путівки в Унаватуну - разом з АНЕКС Тур і пакуйте валізи, про все інше ми потурбуємося.

TelegramViber